JUULI 2024

Mängi Püramiidi-pasjanssi veebis ja naudi meeleolu mängu 2024

Mängi Püramiidi pasiiri online ja pane end ja oma meeled proovile.

Püramiidi pasiiriumi mängimine internetis

Kirjutas: Elizabeth Miller | Viimati uuendatud: 11 August 2023 | Faktikontrollija: Robert Moore

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
Elizabethi Pasjansi valdamine, mis on kogunenud kolme aastakümne pikkuse mängu ja põhjaliku õppimise tulemusena, on ta kätkevas ja kõrgelt hinnatud eksperdina, keda usaldavad nii fännid kui ka algajad. Teave Elizabeth Miller

Pyramid Solitaire on lihtne Solitaire'i variant, kus püüad leida paarikaupa kaardid, mille summa on 13. Kaartide väärtused on üsna ilmselged ja reeglid on väga kergesti mõistetavad. Isegi kui te ei ole ühtegi teist pasiiriumivarianti mänginud, võite seda mängida. Lihtsalt lugege see juhend lõpuni ja te saate varsti oma esimese võidu.

Alates selle varasest päritolust kui "Tut's Tomb" kuni tänapäevase kujunduseni lubab see mäng pakkuda teile põnevat ja väljakutset pakkuvat kogemust. Kui sa saad hakkama, suudad kaardid üsna kiiresti eemaldada ja lõpetada mängu alla 5 minutiga.

Loe seda artiklit, et saada rohkem teavet Pyramid Solitaire'i reeglite ja strateegiate kohta, jälgida oma tulemusi edetabeli edetabelis, võita ja avastada nõuandeid, mis aitavad sul iga vooru võita.

Lühikokkuvõte

 • Pyramid Solitaire on kaardimäng, milles sobitad kaardid, mille summa on 13.

 • Võidustrateegiadeks on kuningate kiire eemaldamine, ühtlase püramiidistruktuuri säilitamine ja varude säästlik kasutamine.

 • Solitairea.com pakub sulle aja ja käikude jälgimist, mängu variante ja kõigi aegade tipptulemusi.

Mis on Pyramid Solitaire?

Pyramid Solitaire on kaardimäng, milles kasutatakse tavalist 52-kaardipakki, mis koosneb neljast kaardist iga väärtuse kohta. Kaardid jagatakse lauale püramiidi kujul. Tabelis on 28 kaarti paigutatud eraldi veergudesse ja ülejäänud kaardid moodustavad varu.

Kui soovite kodus mängida, paigutage kaardid nii, et igas reas on kaardid, mis vastavad nende arvule. Lihtsalt öeldes on esimeses reas üks kaart, teises reas 2 jne. Lõpuks on viimane rida seitsmes rida, kus on 7 kaarti.

Peate eemaldama püramiidist kaardipaarid, mille summa on 13, kuni kõik püramiidi kaardid on kadunud. Kõik nummerdatud kaardid on oma numbrilise väärtusega, kusjuures pildikaartide väärtus on 11 kuni 13 ja ässade väärtus on 1. Täpsemalt öeldes on bukki, kuninganna ja kuninga väärtus vastavalt 11, 12 ja 13. Kui te ei leia püramiidist kaartide eemaldamiseks sobivat kombinatsiooni, võite kasutada varusid täiendavate kaartide tõmbamiseks.

Mängu eesmärk on eemaldada kõik kaardid püramiidist ja mäng lõpeb, kui see on tehtud. Pyramid Solitaire pakub põnevat väljakutset, kui eemaldate strateegiliselt kaarte ja puhastate püramiidi.

Näpunäiteid algajatele

Pilt, mis näitab, kuidas mängu seadistada

Pilt, mis näitab, kuidas mängu seadistada

Oma reisi alustamine Pyramid Solitaire'iga võib olla põnev kogemus. Selleks, et aidata teil mängu tundma õppida ja oma oskusi parandada, oleme koostanud nimekirja nõuannetest algajatele:

 1. Mõista reegleid: Enne mängu sukeldumist veenduge, et teil on kindel arusaam Pyramid Solitaire'i põhireeglitest ja eesmärkidest.

 2. Harjutage: Mida rohkem mängid, seda paremini tunned kaardikombinatsioone ja strateegiaid, parandades oma üldist sooritust.

 3. Olge kannatlik: Algaja mängijana on oluline võtta aega ja kaaluda hoolikalt iga sammu enne otsustamist.

 4. Planeeri: Visualiseerige püramiidi paigutust ja prognoosige, millised kaardid on pärast teatud käike avatud, sest see aitab teil teha paremaid otsuseid.

Kuidas mängida püramiidi pasianssiiri

Pyramid Solitaire

Pyramid Solitaire'is saab kuningaid otse vundamendile viia.

Pyramid Solitaire'i eesmärk on panna kokku kaardid, mille summa on alati 13. Mängu alustamiseks vaadake kõiki püramiidi alumises reas olevaid kaarte. Tehke kindlaks, kas mis tahes kahe kaardi väärtused võivad kokku anda 13. Kui jah, siis eemaldage need kaardid tabelist ja pange need mängust eemaldamiseks alusele.

Kuningate arvväärtus on 13, nii et neid saab eemaldada kohe, kui nad paljastuvad. Sobitamiseks sobivad kaardid on püramiidi kaardid, mida ei varja teised kaardid, ja ülemine kaart jäätmehunnikus.

Kaardid peavad kokku andma 13, et neid saaks sihtasutusse viia.

Kaardid peavad kokku andma 13, et neid saaks sihtasutusse viia.

Mängu edukas lõpetamine on saavutatud, kui on täidetud kolm lõpptingimust: püramiidi, prügihunniku ja varude kuhjamine vundamendile. Kui mis tahes kaks kaarti on sihtasutusse toimetatud, ei saa neid enam mängus kasutada.

Kui olete kõik püramiidis olevad kaardid tühjendanud, saate automaatselt võidu. Seega on võitmine lihtne, kui keskendute püramiidile ja jätkate õigete kaartide paaritamist. Kui satute olukorda, kus ei ole enam käike, võite kasutada tagasivõtmise nuppu, et minna tagasi ja parandada vigu.

Püramiidi pasiirimängude võitmise strateegia

Õppige ära püramiidi solitaire

Õppige ära püramiidi solitaire'i reeglid, enne kui töötate välja võitmisstrateegiad.

Järgnevalt on toodud näpunäited, mis aitavad teil oma strateegiat parandada ja kaardipaare kergesti sobitada:

 • Alguses saate teha paare ainult altpoolt olevatest kaartidest. Seega keskendu avatud kaartidele ja püüa teha võimalikult palju paare, ilma et tõmbaksid varudest.
 • Kui teil on mitu võimalust kaartide paaritamiseks, vaadake kaardid, mis jäävad pärast teie käiku avatuks, ja valige paar, mis paljastab rohkem kasulikke kaarte.
 • Kasutage varu hoolikalt ja tõmmake sealt kaarte ainult siis, kui tablool ei ole ühtegi käiku.
 • Kuningad on ainsad kaardid, mida saab iseseisvalt vundamendile saata, seega on nende võimalikult kiire eemaldamine mängust oluline, et luua rohkem vabu käike.
 • Püüa alati teha paarid nii, et püramiidist eemaldatakse kaardid ühtlaselt. Te ei taha, et püramiidist jääks alles vaid üks pool ja ei oleks enam ühtegi kasutatavat käiku.

Aja ja liigutuste jälgimine

Mäng salvestab mängu ajal tehtud käigud ja teeb pärast mängu lõppu kokkuvõtte käikude koguarvust. Pyramid Solitaire'is saab aega mõõta mitmel viisil, näiteks ajastatud režiimis ja jälgides mängu algusest kuni selle lõpuni kulunud aega.

Teatud mänguversioonides on olemas ajastatud režiim, kus teile on määratud kindel aeg mängu lõpuleviimiseks. Saate end proovile panna, püüdes igal mängukorral ületada oma eelmisi tulemusi käikude ja mängu lõpetamiseks kulunud aja osas.

Püüa teha püramiidis ainult käike ilma varudest tõmbamata ja kontrolli, kas püramiidis on võimalik teha paare, kui uued kaardid on avatud. Nii saate aega säästa ja ka piiratud arvu käikudega võita.

Püramiidi pasiiriumi variatsioonid

Järgnevalt on toodud Pyramid Solitaire'i populaarsed variatsioonid, mida peaksite proovima:

 • Tut's Tomb: Parim osa sellest on see, et saate varusid läbi käia nii mitu korda kui soovite.
 • Lõdvestunud püramiid: See on Pyramid Solitaire'i lihtsam versioon, kus pead võitmiseks vaid püramiidides olevad kaardid aluspakettidesse üle viima. Ei ole vaja muretseda varudes olevate kaartide või jäätmete pärast.
 • Giza: Selles mängus on kõik kaardid, mis peaksid olema laos, paigutatud 8 veerusse, kus igas on 3 kaarti. Saate kasutada veergude ülemist kaarti, et moodustada paarid ja võita mäng.
 • Kolmnurk: Triangle Solitaire'is on kaartide ümberpööratud püramiidikujuline paigutus. Sellel on 2 jäätmehunnikut ja ülejäänud reeglid on samad.
 • Apophis Solitaire: See on üsna sarnane tavaversiooniga, ainus erinevus on see, et ühe virna asemel on kolm jäätmehunnikut.

Kõikide aegade tipptulemused püramiidimängudes

Parim skoor, mida võite Pyramid Solitaire'is saavutada, on 0, mis saavutatakse, kui kõik kaardid on edukalt laualt eemaldatud. Kahjuks ei ole olemas ametlikke rekordeid kõigi aegade tipptulemuste kohta.

Solitairea.com kuvab aga Pyramid Solitaire'i tippskoori iga 10 minuti järel, mis võimaldab teil jälgida oma käimasolevat skoori ja potentsiaalselt purustada alumise rea rekordit.

Sinusuguste Pyramid Solitaire'i entusiastide jaoks on kõigi kaartide eemaldamisega laualt võimalikult kõrge skoori saavutamine põnev väljakutse.

Võitmatute mängude tuvastamine ja lahendamine

Identifitseerige blokeeritud kaardid ja kaaluge, kas neid saab vabastada või mitte.

Identifitseerige blokeeritud kaardid ja kaaluge, kas neid saab vabastada või mitte.

Mõnikord võib juhtuda, et Pyramid Solitaire'i mängu ei saa võita, kuna kaardid on paigutatud. Et säästa aega ja pettumust, hoia neid näpunäiteid meeles:

 1. Tunnistage blokeeritud kaarte: Mäng on tõenäoliselt võitmatu, kui märkate, et olulised kaardid on blokeeritud teiste kaartidega, mida ei saa eemaldada.

 2. Uurige varusid: Kontrollige, kas varude hulgas on kaarte, mida ei saa sobitada püramiidi olemasolevate kaartidega. Kui leiate selliseid kaarte, võib mäng olla võitmatu.

 3. Jälgige oma edusamme: Kui teil ei õnnestu pidevalt ühtegi käiku teha, kuigi kasutate varu ja tagasivõtmise võimalusi, kaaluge mängu uuesti alustamist.

 4. Õppige kogemustest: Kui mängite rohkem mänge, oskate paremini varakult ära tunda võitmatuid mänge, mis aitab teil aega säästa ja keskenduda võidetavatele mängudele.

Kui võtate need nõuanded ja strateegiad oma mängu sisse, on teil paremad vahendid Pyramid Solitaire'i mängimise nautimiseks ja paremaks muutmiseks.

Püramiidi pasianss - põhipunktid

Pyramid Solitaire on kaasahaarav ja nauditav kaardimäng, mille eesmärk on strateegiliselt sobitada kaardid, mille summa on 13, et kõik kaardid laual puhtaks teha. Kuigi õnne mängib igas voorus olulist rolli, aitab osav mängimine maksimeerida sinu võiduvõimalusi. Pyramid Solitaire on oma lihtsate reeglite ja mängupildiga universaalne, mistõttu on see suurepärane mäng nii juhuslikele kui ka kogenud kaardimängijatele.

Lisaks aitavad jälgimisfunktsioonid teil hinnata oma edasiminekut ja määrata võimalikke tipptulemusi. Pyramid Solitaire'i variatsioonid hõlmavad klassikalisi ja moodsaid versioone ning muid modifikatsioone, mis võimaldavad teil oma mänguoskusi pidevalt proovile panna.

Lõpptulemus? Pyramid Solitaire lubab tunde lõbusat mängimist, olenemata teie kogemustasemest. Kui soovite mängida Pyramid Solitaire'i, vaadake tasuta versiooni, mis on saadaval siinsamas Solitairea's.

TAGASI SISUKORDA

Korduma kippuvad küsimused Pyramid Solitaire'i kohta

Siin on mõned küsimused ja vastused, mis on seotud mänguga Pyramid Solitaire.

Kuidas töötab Pyramid Solitaire?

Mängus Pyramid Solitaire tuleb eemaldada 28 kaardist koosnevast püramiidikujulisest paigutusest kolmeteistkümne kaardipaarid. Tavalise 52-kaardilise paki puhul on Jaanid väärt 11, Kuningad 12 ja Kuningad 13. Teie eesmärk on strateegiliselt sobitada ja eemaldada paarid, et püramiid puhtaks teha. See mäng on kiire tempo ja nõuab mõistatuse lahendamiseks kiiret mõtlemist ja otsuste langetamist.

Kas Pyramid Solitaire on alati võidetav?

Ekspertide sõnul ei ole Pyramid Solitaire'i alati võimalik võita, sest kaardid on paigutatud ja teatud kaardikorraldused võivad olla lahendamatud. Siiski saate rakendada konkreetseid taktikaid, et tuvastada võidetavad ja võitmata pasiansimängud, suurendades nii oma eduvõimalusi.

Millise pasiirimängu summa on 13?

Pyramid Solitaire on klassikaline pasiirimäng, milles mängijad peavad eemaldama kaardipaarid, mille summa on kolmteist - kuningas on paki kõrgeima väärtusega kaart. Jaanide väärtus on üksteist, kuningate väärtus kaksteist ja kuningate väärtus kolmteist, kusjuures tüüpiline 52-kaardiline kaartide paki on kolmteist. Mängu mängitakse 28 püramiidikujuliseks paigutatud kaardiga ning eesmärk on võidu saamiseks eemaldada püramiidist kõik kaardid.

Kas ma saan mängida Pyramid Solitaire'i tasuta?

Jah, Pyramid Solitaire on siin Solitairemang.com tasuta. Saate seda tasuta võrgus mängida, tasuta alla laadida ja sellega isegi tasuta oma aju treenida.