Pasjanss Pasjanssi nipid ja trikid
Kirjutas: Elizabeth Miller | Viimati uuendatud: 03 September 2024 | Faktikontrollija: Robert Moore
Klondike Solitaire või lihtsalt Solitaire on mäng, mis on väljakutsuv, strateegiline ja täiuslik enesearendamiseks. Et nautida selle mängu mitmeid eeliseid, tuleb teil välja mõelda oma strateegia ja järgida ka meie soovitatud näpunäiteid ja nippe.
Selgitame mõned näpunäited, mis parandavad teie võidumäära ja muudavad mängu mängimise palju lihtsamaks.
Pasiiriumi mängides tuleb kõigepealt meeles pidada reegleid. Teine asi, mida peate meeles pidama, on mängu eesmärk. Sa püüad kõik kaardid aluspakettidesse liigutada, paigutades sama värvi kaardid kasvavas järjekorras.
Solitaire Klondike on üks lihtsamaid Solitaire'i mänge, kuid parimate tulemuste saavutamiseks on vaja kindlat Solitaire'i strateegiat. Õige strateegia võib olla vahe võidu või kaotuse vahel. Nii et uurime nüüd Solitaire'i strateegiat.
Solitaire'i mängus saab teha mõningaid käike, mis hõlmavad peidetud kaartide paljastamist, varudest tõmbamist, kaartide viivitamatut liigutamist aluspakettidesse ja tühja lauahunniku loomist.
Pea alati meeles, et see, et sa saad teha mingi käigu, ei tähenda, et sa peaksid seda tegema. Kõigepealt tuleb kaaluda, kas see käik võib sind tegelikult pikemas perspektiivis aidata või mitte. Kui see aitab sind ainult lühiajaliselt, peaksid sa seda vältima.
Näiteks võite mängu alguses kolida kella kolmiku vundamendihunnikusse. See võib tunduda korraliku käiguna, kuid sa peaksid selle tegemist vältima. Südamikolmiku võib panna pikatähe nelja peale ja võimaldada teil panna sellele pikatähe 2 või ristid ja katta varjatud kaardid.
Ühesõnaga, enne käigu tegemist tuleb arutleda ja mõelda võimaluste üle.
Mäng peaks alati algama kaartide liigutamisega lauahunnikutesse. See võimaldab teil katta avatud kaardid ja olla valmis ka kasulikku kaarti veerudesse paigutama, kui see varudest välja tõmmatakse.
Lisaks säästab see ka aega, sest te ei pea varudest liikumist otsima, mis on Timed Solitaire'i mängimisel väga kasulik.
Kõige parem on vältida alguses madalamal positsioonil oleva kaardi, mille positsioon on 5 või madalam, ülekandmist varudest veergudele.
Kuna igal kaardil on vaste, näiteks pigi 4 ristide 4-le, võite oodata, kuni vaste avatakse mängukaartide tabelis olevatest mängukaartidest. Nii saate avada rohkem kaarte tableau's ja parandada oma võiduvõimalusi Solitaire'is.
Ässad ja kahesed tuleks kohe üle kanda põhipakkidesse. Te ei saa kasu sellest, et kahene on tabeli veergudel, sest see võib blokeerida teisi kaarte ja selle peale saab panna ainult ässa. Mängu edenedes võib kahene muutuda koormaks ja peatada teie edasimineku, kui te seda õigeaegselt üle ei kanna.
2 asetamine 3 peale on tavaline viga, mida isegi kogenud mängijad võivad teha. Fakt on see, et 2 ei aita teil ühtegi kaarti paljastada, sest äss saab kohe alusele üle kanda. See takistab teil 3 ja teisi selle all olevaid avatud kaarte õigel ajal aluspakki liigutamast. Seega võite jätta 2 varudesse kuni sobiva ässa ilmumiseni.
Saate kohe tõmmata varudest ülemise kaardi, enne kui teete midagi muud. See annab teile veel ühe võimaluse ja võib-olla võib ülemine kaart osutuda selles kaardimängus otsustavaks osaks.
Tühjale kohale saab panna ainult kuningaid ja ässad on esimesed kaardid, mis paigutatakse neljale aluspakile. Peate meeles pidama nende erikaartide rolle ja neid vastavalt kasutama.
Äss kuhja peal blokeerib ülejäänud kaardid ja kuningas peab alati alustama kuhja alumisest osast. Seega peate neid kaarte õigesti kasutama, et võita Solitaire'i.
Kaartide liigutamine suurematest kuhjadest avab rohkem võimalusi ja võimaldab teil neid väiksemateks kuhjadeks muuta. Saate aru, mis kasu on kaartide liigutamisest suurematest kuhjadest, kui ignoreerite suuremaid kuhjasid vaid ühe mängu jooksul, ja näete, kui palju raskem on võita.
Uued mängijad tahavad saada koheselt rahuldust, kui nad saavad ühe kuhjaga hakkama. Siiski peaksite püüdma, et kuhjad oleksid tasakaalus ja et neil ei oleks kasutuid tühje veergusid või suuri kuhjasid.
Tasakaalustatud kuhjad võimaldavad teil saada rohkem võimalusi varjatud kaartide avamiseks ja üldiselt on mäng parem.
Enne tühja veeru loomist tuleb kõigepealt otsida kuningas, mida sinna saab paigutada. Kui te ei näe kuningat, võite oodata, kuni kuningas ilmub. Vastasel juhul osutub tühi veerg kasutuks.
Mõned inimesed tahavad alati, kui neil on võimalus, kaarte fondidesse liigutada. Kaardid, mis on kõrgemad kui kaks, võivad aga olla kasulikud teiste kaartide paljastamiseks ja käikude tegemiseks tablool.
Õige aeg alustada kaartide liigutamist alustele on siis, kui olete mängu lõpu poole jõudmas. Samuti liigutage kaarte ainult siis, kui olete kindel, et neist ei ole hiljem kasu.
See, kas paned punase või musta kuninga tühjale veerule, võib olla vahe sujuva ja raske mängu vahel. Sa peaksid alati vaatama olemasolevaid kaarte ja vaatama, milline kuningas tuleks paigutada tühjale tabloole.
Näiteks kui näete hertsedünnitsa ja pikabukki, peaksite valima musta kuninga. Kui soovitud värvi kuningas ei ole veel saadaval, võid veidi oodata.
Kõik meie jagatud nipid ja nõuanded parandavad kindlasti teie solitaire'i skoori online-mängu ajal. Tegelikult võite neid rakendada enamiku pasiirimängude puhul ja nautida seda, et saate selle mängu tõeliseks meistriks. Olge alati kannatlik ja tehke pausid, kui tunnete end väsinud olevat. Me teame, et sinust saab peagi profi pasiirimängija.
TAGASI SISUKORDA
Siin on mõned kõige levinumad küsimused pasiiriumi nõuannete ja nippide kohta:
Tehke käike ainult tabloo piires ja tõmmake varudest ainult esimene kaart, et teil oleks rohkem võimalusi. See aitab teil saada kindlat algust ja lihtsamat mängu.
Pea alati meeles, et iga käik on oluline ja mõjutab ülejäänud mängu kulgu. Seega peate kaaluma, kuidas mingi käik võib mõjutada mängu ja vaatama, kas see tasub teha.
2 peaks jääma teie kätte või varudesse, kuni ilmub sobiv äss, ja siis tuleks see koos ässaga üle kanda fondi. Kuna 2 kaart ei aita ühtki kaarti avada, on kõige parem see kohe alusele viia.
Kaks sama auastme ja värviga kaarti on sellised kaardid nagu Pikakuningas ja Klubikuningas. Selliste kaartidega tegelemisel tuleb pöörata tähelepanu üksikasjadele ja püüda näha, millise kaardi liigutamine võiks olla kasulikum.
Kuningas tuleks kohe viia tabeli tühjale kohale. Pärast kuninga paigutamist võite alustada teiste kaartide, nagu kuninganna ja vask, paigutamist, et luua järjestus.
Ära kunagi liiguta kaarte alustele enne, kui oled kindel, et sa ei vaja neid hiljem tabelis käikude tegemiseks. Kui te liigutate kaarte enneaegselt alusele, võite sattuda ummikusse. Ässade ja kahekesi on ohutu kohe liigutada, kuid kõiki teisi kaarte tuleb liigutada pärast hoolikat kaalumist.