APRIL 2024

Windowsi juhend ja luba mängida Microsofti pasjanssi (2024)

Mängi Klondike'i lihtsate reeglite ja lihtsa mängupildiga

Microsoft Solitaire Collectioni funktsioonid ja mängu tipphetked

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 21 August 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

Microsoft Solitaire'i variant, klassikaline arvutimäng, millel on üle 30 aasta pikkune ajalugu, on nüüd saadaval Solitairea. See täiustatud versioon, mida nimetatakse Microsoft Solitaire Collection või MSN Solitaire Collection, sisaldab lisafunktsioone, nagu igapäevased väljakutsed ja Star Club, mis tagavad lõputuid meelelahutustunde. Kogumikus on viis väga populaarset pasiirimängu või mängurežiimi: Klondike, FreeCell, Spider, Pyramid ja TriPeaks.

Lisatud mängud ja nende ainulaadsed väljakutsed

  1. Klondike: Microsofti tasuta Klondike on pasiirimäng, mille puhul on võimalik mängida ühe või kolme kaardiga korraga. Mängijad saavad valida Vegas'i punktisüsteemi ja traditsioonilise punktiarvestuse vahel.

  2. Spider: Microsoft Spider Solitaire, keerulisem mäng, mida mängitakse 104 kaardiga (kaks pakki), sobib ideaalselt mängijatele, kes soovivad pikemat ja nõudlikumat mängukogemust. Algajad võivad alustada ühe värviga versiooniga, samas kui edasijõudnud mängijad saavad valida kahe või nelja värviga versiooni vahel.

  3. Online Freecell: Microsoft FreeCell, mäng, mis tugineb rohkem oskustele kui õnnele, on kõik kaardid algusest peale nähtavad.

  4. TriPeaks: Microsoft TriPeaks, mis on nime saanud oma unikaalse kaardiplaani järgi, nõuab mängijatelt ühe astme võrra kõrgemate või madalamate kaartide järjestuste loomist.

  5. Püramiid: Microsoft Pyramid Solitaire'is kombineerivad mängijad kaardid paarideks, mille kogusumma on 13. Eesmärk on eemaldada kõik kaardid püramiidikujuliselt laualt.

Mängu raskused: Igale oskuste tasemele sobiv mäng

Kohandage oma kogemust teemade abil

Mängijad saavad oma Microsoft Solitaire Collection'i kogemust isikupärastada, valides erinevate teemade, sealhulgas Classic, Aquarium, Fable, Western, Beach, Autumn ja Jumbo, vahel. Teemasid saab vahetada stardiekraanilt.

Kognitiivne kasu pasiiriumi mängimisest

Solitaire'i ja Mahjongi mängimine on seotud mitmesuguste kognitiivsete hüvedega, nagu keskendumisvõime, mälu ja probleemide lahendamise oskuse paranemine. Need mängud nõuavad strateegilist mõtlemist, planeerimist ja mustrite äratundmist, mis võib suurendada vaimset taiplikkust ja kognitiivset paindlikkust.

Nõuanded ja strateegiad iga mängu jaoks

  1. Klondike: Keskendu pigem kaardide paljastamisele ja mängimisele lauapildilt, mitte varule. See aitab avastada varjatud kaarte ja luua rohkem võimalusi Klondike'i mängimisel.

  2. Spider: võimaluse korral võite püüda luua tühje tableau-sambaid, sest neid saab kasutada kaartide kergemini liigutamiseks värvide vahel.

  3. FreeCell: planeerige oma käigud ette ja kasutage vabu lahtreid strateegiliselt, et vältida võtmekaartide blokeerimist.

  4. TriPeaks: püüdke alati kõigepealt kaardid tippudest eemaldada, sest need võivad blokeerida juurdepääsu teistele kaartidele.

  5. Püramiid: veenduge, et eemaldate püramiidist esmajärjekorras kaardid, mis katavad mitu kaarti, et maksimeerida oma võimalusi tulevaste käikude tegemiseks.

Need mängud on kõige rohkem mängitud arvutimängud, mida inimesed teavad. Ärge oodake enam, lugege kindlasti meie ülevaadet lõpuni ja saate oma igapäevased väljakutsed.

Arendaja, tootja ja ajalugu

Microsoft Solitaire Collectioni on välja töötanud Microsoft Casual Games, Smoking Gun Interactive, Next Level Games ja Arkadium.

Seda avaldab Xbox Game Studios ning selle on tootnud Paul Jensen, Derek Dutilly ja Tristan Hall. Kogumiku esimene versioon ilmus 26. oktoobril 2012. aastal, asendades Windows 8-ga varem kaasas olnud pasiansimänge.

Tutvu rohkem Microsofti mängudega

Lisaks pasiirimängudele saavad mängijad nautida Microsoft Mahjongi, Microsoft Sudokut ja klassikalist Windowsi versiooni Minesweeperist. Ka need mängud pakuvad kognitiivset kasu, lihtsaid reegleid ja lihtsat mängimist.

Süsteeminõuded

Microsoft Solitaire Collection ühildub kõigi kaasaegsete brauserite, seadmetüüpide (lauaarvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) ja operatsioonisüsteemidega (Windows, macOS, Linux, Android, iOS jne).

Mängi juba täna! Kaardid ootavad sind siin aadressil Solitairemang.com

TAGASI SISUKORDA

Microsoft Solitaire Collection KKK

Top 5 küsimust ja vastust Microsoft Solitaire Collectioni kohta - kõige rohkem mängitud arvutimäng!

Milliseid mänge sisaldab Microsoft Solitaire Collection?

Kogumikus on viis populaarset pasiirimängu: Klondike, FreeCell, Spider, Pyramid ja TriPeaks.

Millised on pasiiri- ja mahjongimängu kognitiivsed eelised?

Solitaire'i ja Mahjongi mängimine võib parandada keskendumisvõimet, mälu, probleemide lahendamise oskust, vaimset agilityt ja kognitiivset paindlikkust.

Kas ma saan kohandada Microsoft Solitaire'i kollektsiooni välimust?

Jah, sa saad oma kogemust isikupärastada, valides erinevate teemade, sealhulgas Klassika, Akvaarium, Fable, Lääne, Rand, Sügis ja Jumbo, vahel.

Millised on Microsoft Solitaire Collectioni süsteeminõuded?

Microsoft Solitaire Collection ühildub kõigi kaasaegsete brauserite, seadmetüüpide (lauaarvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) ja operatsioonisüsteemidega (Windows, macOS, Linux, Android, iOS jne).

Kas on veel muid Microsofti mänge, mida ma saan mängida peale pasiiriumi?

Jah, saate nautida ka Microsoft Mahjongi, Microsoft Sudokut ja klassikalist Windowsi versiooni Minesweeperist.