JUULI 2024

Kuidas mängida pasjanssi tööl ja vältida vihast ülemust!

Kuidas ma saan tööl pasiiriumi mängida?

Pasiiriumi mängimise kunst tööl

Kirjutas: Elizabeth Miller | Viimati uuendatud: 21 August 2023 | Faktikontrollija: Robert Moore

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
Elizabethi Pasjansi valdamine, mis on kogunenud kolme aastakümne pikkuse mängu ja põhjaliku õppimise tulemusena, on ta kätkevas ja kõrgelt hinnatud eksperdina, keda usaldavad nii fännid kui ka algajad. Teave Elizabeth Miller

Solitairea.com mõistab, kui oluline on teha paus, et hoida oma mõistus teravana ja keskendununa. Solitare'i mängimine tööl võib olla suurepärane viis, kuidas oma puhkepausid maksimaalselt ära kasutada, ja me oleme koostanud selle juhendi, et aidata teil seda populaarset ja lõbusat mängu nautida, ilma et peaksite muretsema, et teid püütakse kinni. Niisiis, sukeldume sisse!

On päevi, mil tööarvutid võivad muutuda tüütuks ja mängimine, eriti Interneti-pasionäär, võib pakkuda sulle seda hädavajalikku pausi. Kuigi mõned võivad seda pidada "ajaraiskamiseks", aitab pasiansside mängimine hoida teie mõtted hõivatud ja võimaldab teil säilitada produktiivsustunnet.

Mängige tööl pasiiriumi online

Tööl pasiiriumi mängimisel internetis on mitmeid eeliseid:

 1. See pakubkiiret ja lihtsat mängu, mida saab mängida lühikeste pauside ajal.
 2. Hoiab meeled aktiivsena ja parandab probleemide lahendamise oskust.
 3. Vähendab stressi ja parandab meeleolu.

Siiski on ka mõned puudused:

 1. Paljud pasiansse haldavad veebisaidid võivad olla eelinstalleeritud või blokeeritud tööarvutites.
 2. Suur tõenäosus, et kaastöötajad või ülemused märkavad teie mängukäitumist.
 3. Võib kulutada rohkem aega kui algselt kavandatud.

Solitaire blokeeritud tööl

Kui teie tööarvutis on pasianss blokeeritud, võite arvata, et teie ainus võimalus on selle mängimisest täielikult loobuda. Meil on aga lahendus. Solitairea.com pakub arvukalt mõnusaid pasiirimänge, mida saab tööl märkamatult mängida. Nendele mängudele juurdepääsuks on vaja vaid stabiilset internetiühendust ja kaasaegse veebilehitsejaga seadet.

Kongressi liikmed mängivad tööl pasiiriumi

Õppige tööl pasiiriumi mängivate kongresmenide näitel ja vältige samade vigade tegemist. Need näpunäited aitavad teil oma mänguaega varjata:

 1. Jälgige oma ümbrust ja jälgige, kes on ümberringi.
 2. Piirake oma mänguaega lühikeste pausidega , et vältida kahtluse äratamist.
 3. Vaigistage helid, et mitte anda oma tegevust edasi.
 4. Kasutage blokeeritud saitide vältimiseksbrauseripikendusi või inkognitorežiimi .

Näpunäiteid pasiiriumi mängimiseks märkamatult

Solitairea.com-is on meil lai valik pasiirimänge, mis sobivad ideaalselt tööpauside ajal mängimiseks. Meie raamatukogu sisaldab:

 • Klassikaline pasiirimäng
 • Spider Solitaire mäng
 • FreeCell Solitaire mäng
 • Püramiidi pasiirium mäng
 • Tri-Peaks pasiirium mäng

Need mängud on diskreetsed ja neid saab mängida vähendatud aknaformaadis, ilma et keegi seda märkaks. Meie veebileht on loodud nii, et see sobituks sujuvalt teie töökeskkonda ja kasutaks võimalikult vähe ettevõtte ressursse.

Boss mängib pasianssiiri

Kui märkate, et teie ülemus mängib tööl pasirooniat, vältige tähelepanu juhtimist tema tegevusele. Austage nende privaatsust ja andke neile ruumi, et nad saaksid nautida oma hädavajalikku puhkust.

Kui satute olukorda, kus teie ülemus märkab, et mängite pasiiriumi, olge aus ja selgitage, et teete lühikese pausi, et oma energiat uuesti koondada.

Stealth Solitaire mängimine

Siin on mõned näpunäited, kuidas tööl pasiiriumi mängida, ilma et keegi sellest teada saaks:

 1. Hoidke oma arvutiekraani sellise nurga all, kus ainult teie saate seda vaadata.
 2. Kasutage klaviatuurikombinatsioone, et kiiresti pasiiriumi ja tööga seotud ülesannete vahel vahetada.
 3. Seadke oma pauside jaoks taimeri, et te ei mängiks liiga kaua.
 4. Olge oma liigutustes tagasihoidlik ja säilitage tõsine näoilme, et jätta mulje, et olete tööle keskendunud.

Me siinSolitairea.com usume, et pasiiriumi mängimine võib olla produktiivne ja nauditav viis tööpauside veetmiseks, hoides samal ajal oma meeled teravana. Nii et minge edasi ja nautige oma puhkeajal pasiirimängu või kahte, kuid ärge unustage olla vastutustundlik ja säilitada tervislik tasakaal töö- ja mänguaja vahel.

TAGASI SISUKORDA

Pasiiriumi mängimise kunst tööl KKKd

Kas ma saan nautida pasiiriumi mängimist, ilma et see liigselt töölt kõrvale kalduks?

Jah, saate! Meie siin Solitairea.com usume, et pasiiriumi mängimine võib olla produktiivne ja lõbus viis tööpauside veetmiseks. Selleks, et sa ei jääks hätta, pea meeles, et piirduksid oma mänguaega lühikeste pausidega ja kasuta mänguaja jälgimiseks taimerit.

Kuidas saan ma tööl Solitaire'i mänge kasutada, kui need on minu arvutis blokeeritud?

Kui teie tööarvutis on pisiasjadega seotud veebisaidid blokeeritud, võite proovida kasutada veebilehitseja laiendusi või inkognitorežiimi, et nendest piirangutest mööda minna. Solitairea.com pakub mitmesuguseid pasiirimänge, mida saab mängida diskreetselt vähendatud aknaformaadis ja mis ühilduvad kaasaegsete veebibrauseritega.

Millised on mõned nõuanded, kuidas tööl pasirooniat mängida, ilma et keegi sellest teada saaks?

Pasiiriumi mängimiseks tööl märkamatult, saate: - Hoidke oma arvutiekraani sellise nurga all, kus ainult teie saate seda vaadata. - Kasutage arvuti klaviatuurikombinatsioone, et kiiresti pasiiriumi ja tööülesannete vahel vahetada. - Seadke oma pauside jaoks taimeri, et te ei mängiks liiga kaua. - Säilitage tõsine näoilme, et jätta mulje, et olete tööle keskendunud.

Mida ma peaksin tegema, kui märkan, et mu ülemus mängib tööl pasiiriumi?

Kui näete oma ülemust pasiiriumi mängimas, on oluline austada tema privaatsust ja mitte juhtida tähelepanu tema tegevusele. Andke neile ruumi, et nad saaksid nautida oma puhkust, nii nagu te ise tahaksite seda teha.

Kas pasiiriumi mängimine tööl aitab parandada minu keskendumisvõimet ja probleemide lahendamise oskust?

Absoluutselt! Pasiansimäng aitab hoida oma meelt aktiivsena, parandada probleemide lahendamise oskust ja vähendada stressi. Kiire pasiirimängu nautimine võib teie mõtted mõneks hetkeks töölt eemale viia, võimaldades teil värskendatult ja teravdatud keskendumisega oma ülesannete juurde tagasi pöörduda.

Milliseid pasiirimänge on Solitairea.com-is võimalik tööl mängida?

Meie Solitairea.com raamatukogu sisaldab erinevaid pasiiriummänge, näiteks: - Kõik meie mängud on mõeldud diskreetseks mängimiseks tööl ja neid saab mängida vähendatud aknaformaadis, ilma et keegi seda märkaks: Classic Solitaire - Spider Solitaire - FreeCell Solitaire - Free Pyramid Solitaire - Tri-Peaks Solitaire Kõik meie mängud on mõeldud diskreetseks mängimiseks tööl ja neid saab mängida vähendatud aknaformaadis, ilma et keegi seda märkaks.- Classic Solitaire - Spider Solitaire - FreeCell Solitaire - Pyramid Solitaire- Tri-Peaks Solitaire Kõik meie mängud on mõeldud diskreetseks mängimiseks tööl ja neid saab mängida vähendatud aknaformaadis, ilma et keegi seda märkaks.