APRIL 2024

Mängi Ämblik-pasjanssi 2 masti ja õpi mängustrateegiat (2024)

Meisterda Spider Solitaire 2 Suits ja võida kergesti.

Hakka 2 Suits Spider Solitaire'i kuningaks või kuningannaks

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 18 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

2 Suits Spider Solitaire esitab teile väljakutse ja parandab teie mõtlemisvõimet. See on Spider Solitaire'i lõbus variant, kui sa tead, mida sa teed. Seepärast oleme siin, et aidata teil saada asjatundlikuks mängijaks selles ülima 2 Suits Spider Solitaire'i juhendis, mis sisaldab üksikasju seadistuse, reeglite ja parimate strateegiate kohta, et võita.

Kuidas seadistada 2 Suits Spider Solitaire'ile

Spider Solitaire 2 Suits

Spider Solitaire 2 Suits'i ülesehitus

Järgnevalt on kirjeldatud, kuidas saate luua stimuleeriva mängu Spider Solitaire 2 värvi versiooni:

 • Hankige kaks kaardipakki, millel on ainult kaks värvi: paks ja süda.
 • Asetage 54 kaarti horisontaalselt maha, et moodustada 10 tabeli veergu.
 • Igas 4 vasakpoolseima veeru virnas on 6 kaarti, ülejäänud virnad aga 5 kaarti.
 • Iga tabeliülemine kaart on avatud.
 • Ülejäänud 50 kaarti hoitakse laotatud kaardihunnikus.

Kuidas mängida 2 Suits Spider Solitaire'i

Spider Solitaire two Suits - kuidas mängida

Spider Solitaire two Suits - kuidas mängida

Selles jaotises selgitatakse, kuidas seda kaardimängu saab mängida. Alustame.

 1. Järjestage kaardid kahanevas järjekorras: Kaarte saab järjestada ainult kahanevas järjekorras. Näiteks võite valida herts 8 ja asetada selle 9-le pades või südames. Pärast seda, kui olete kaardi edukalt oma kohalt ära nihutanud, pööratakse selle all olev kaart ümber ja seda saab mängus kasutada.
 2. Liigutage kaardirühmi: Saate liigutada kaarte, mis on paigutatud kahanevas järjekorras ja kuuluvad samasse värvi. Kui kaardid ei kuulu samasse värvi, saate liigutada ainult alumist kaarti.
 3. Kasutage varusid: Kui te ei näe liigutamist, saate kaardid varudest välja võtta, klõpsates sellel. Kõigile 10 veerule lisatakse üks avatud kaart.
 4. Ärge ignoreerige avatud tulpasid: Sama värvi kaardid kahanevas järjekorras või ükskõik millise üksikkaardi võib panna avatud veergu, et aidata teil mängu võita.
 5. Looge mängu võitmiseks järjestusi: Teie eesmärk selles mängus on paigutada sama värvi kaardid kahanevas järjekorras kuningast ässani. Kui täidate järjestuse, liigub see põhihunnikusse ja kui täidate 4 järjestust igast värvist, saate mängu võita.
 6. Mängi targalt ja ära jookse käikudest tühjaks: Kui sa ei ole ettevaatlik, võivad sul käigud otsa saada, seega järgi meie allpool toodud näpunäiteid, et tagada võit.

Trikid, et võita rohkem 2 ülikonnas

Spider Solitaire 2 Suits - Kuidas võita!

Spider Solitaire 2 Suits - Kuidas võita!

Siin on mõned näpunäited ja nipid, mida peaksite selle pasiiriumi versiooni mängimisel meeles pidama.

 • Ülal olevadavatud kaardid saab hõlpsasti asetada üleval olevale kaardile, mis on järgmine kõrgem kaart. Näiteks pigi 5 saab asetada südame 6 või pigi 6 peale.
 • Vältige kaartide tõmbamist varudest, kuni te ei näe käiku.
 • Äss tuleb asetada pikatähe 2 või südame üle, sest see ei lase teil edasi liikuda.
 • Kuningas tuleb paigutada tühja tabloo veeru, et saaksite sellega hõlpsasti jada lõpule viia.
 • Kasutage oma oskusi, et kombineerida vaheldumisi värve, kasutada tagasivõtmise nuppu, hallata tühje tableau-sambaid ja tõmmata kaardid ettevaatlikult varudest. Harjutamisega töötate välja oma isikliku Two Suit Spider Solitaire'i strateegia ja parandate oma kognitiivseid oskusi.

Nautige väljakutseterohket kogemust

Liiguta oma kaarte rühmades Spider Solitaire 2 Suits mängus.

Liiguta oma kaarte rühmades Spider Solitaire 2 Suits mängus.

See pasiiriumi versioon, 2 värvi ämblikupasiirium, võib olla väga keeruline. Kuid selle mängimine on seda väärt, sest see aitab teil saada paremaks pasiirimängijaks ja saada rahuldust pakkuvat võitu kui tavaline pasiirimäng.

Kõik, mida pead tegema, on harjutamine ja siin jagatud nõuannete järgimine, ja saad oma esimese võidu kohe kätte.

Täiustatud strateegiad 2 Suit Spideri jaoks

Spider Solitaire 2 Sobib laos

Spider Solitaire 2 Sobib laos

Siin on mõned strateegiad, mida saate kasutada, et viia oma mäng järgmisele tasemele.

 1. Ärge kartke kombineerida vastupidiseid ülikondi: Mängijad arvavad tavaliselt, et värvide kombineerimine ei ole mõistlik. Tõsi on see, et sa pead seda tegema, kui sa tahad mängu võita. Seega peaksite alati kombineerima värve, kui see on teile kasulik.
 2. Planeeri oma käigud: Mängu alustades näete kohe mõned ilmselged käigud. Siiski peaksite iga käiku kaaluma ja võrdlema seda teiste käikudega, enne kui lõpuks oma käigu teete.
 3. Kasutage tagasivõtmise nuppu: Tagasivõtmise nupp on selleks, et aidata teil parandada valesid käike, seega peaksite seda kasutama. Kui soovite, võite proovida erinevaid käike, kuni leiate parima, kasutades tühistamisnuppu.
 4. Ära jäta kasutamata ühtegi võimalust kaartide virnastamiseks: Kõigepealt võid vaadata üleval olevaid kaarte ja vaadata, kas saad neid liigutada. Lisaks saate vaadata sama värvi kaartide jada. Lõpuks saate vaadata erinevate värvidega kombinatsioone. Kui teete kõike samm-sammult, siis ei jää ükski kombinatsioon vahele.
 5. Kasutage hästi tühje veergusid: Tühje veergusid saab kasutada kuningate hoidmiseks või kaartide avamiseks, mis võivad teid aidata. Juhuslike kaartide paigutamine tühja veeru võib teha rohkem kahju kui kasu.
 6. Võitmiseks on vaja ühe värviga järjestusi: Ärge unustage, et mängu eesmärk on luua ainult ühe värviga täielikke jadasid. Täidetud jadad liiguvad automaatselt põhihunnikusse. Seega keskenduge ainult ühe värviga jadade loomisele.

Spider Two Suitsu eelised

Liigutage oma äss viimaseks kaardiks, et lõpetada jada.

Liigutage oma äss viimaseks kaardiks, et lõpetada jada.

Sa näed oma kognitiivsete võimete paranemist, kui oled harjunud seda mängu mängima. Siin on mõned eelised, mida meie arvates peaksite teadma.

 • Parem mälu: Uuringud näitavad, et teie lühiajaline mälu paraneb, kui mängite mõnda aega pasiirust. See juhtub seetõttu, et sa pead meeles pidama, kus on erinevad kaardid ja milliseid kaarte sa pead varudest hankima.
 • Intensiivne keskendumine : Teie keskendumine on nagu kotkas, kui harjutate Spider Solitaire'i mängima. See ei ole üllatav, sest see mäng nõuab mängimiseks ja võitmiseks palju tähelepanu.
 • Meisterlik kannatlikkus: Selles mängus on vaja kannatlikkust ja õige võimaluse ootamist, et lõpetada jada. Seega on loomulik, et mängides suureneb teie kannatlikkus.
 • Lõbutsege ja vähendage stressi: Võite mängida kerget muusikat ja mängida Spider Solitaire with 2 Suits'i, et lõõgastuda ja lõbutseda. See aitab teil pakkuda tervislikku vaimset puhkust.
 • Hoidke oma aju aktiivsena: Mõnikord võib olla raske oma aju aktiivsena hoida, eriti kui sa ei suuda midagi välja mõelda. Spider Solitaire hoiab teie aju aktiivsena ja arendab ka teie vaimseid oskusi, nagu arutlemine ja kriitiline mõtlemine.
Spider Solitaire 2 Suits

Spider Solitaire 2 Suits'is ei saa segatud värvigruppe liigutada.

Lõplikud mõtted 2 Suits Spider Solitaire'i kohta

2 Suits Spider Solitaire'i võivad mängida nii uued mängijad kui ka professionaalid. Tegemist on raske mänguga, kuid selle mängimisega harjub kiiresti. Lihtsalt ärge kiirustage uute kaartide tõmbamisega varudest ja järgige kõike, mida me selles juhendis jagasime.

See on mäng, kus on vaja strateegiat ja keskendumist, seega peate vältima kõrvalekaldeid ja kasutama iga uut kaarti, mille saate, korralikult ära.

Kui olete juba 1 Suit Spider Solitaire'i meister, siis peaksite proovima seda ja vaatama, kui hästi teil läheb. Kui te ei ole veel 1 Suit Spider Solitaire'i mänginud, võite alustada selle versiooniga, et saada keerulisem ja lõbusam kogemus.

TAGASI SISUKORDA

2 Suits Spider Solitaire - Korduma kippuvad küsimused

Üldised küsimused ja vastused 2 Suits Spider Solitaire'i kohta.

Mis on 2 Suits Spider Solitaire'i peamine eesmärk?

Sinu eesmärk on ehitada 8 järjestikuste kaartide järjestust kahanevas järjekorras, alustades kuningast ja lõpetades ässaga. Kaardid peavad kuuluma samasse värvi ja kui olete lõpetanud, liiguvad need automaatselt põhihunnikusse.

Kui palju on 2 Suits Spider Solitaire'i kaardid ja mastid?

Selles mängus on 2 värvi, milleks on pigid ja südamed. Kokku on 104 kaarti ja kummaski mastis on 52 kaarti.

Kuidas saab Spider Solitaire'is 2 mastiga kaardirühma liigutada?

Kui soovite liigutada kaardirühma, peate meeles pidama 2 asja. Esimene on see, et kaardid peavad olema kahanevas järjekorras, ja teine on see, et nad peavad kuuluma samasse värvi.

Mida peaksin tegema, kui ma ei näe 2 Suits Spider Solitaire'is ühtegi käiku?

Saate klõpsata aktsiatel ja tõmmata veel 10 kaarti. See lisab igasse tabeli veergu ühe avatud kaardi.

Milliseid täiustatud strateegiaid saab 2 Suits Spider Solitaire'is kasutada?

Järgnevalt on esitatud mõned edasijõudnud strateegiad, mida me soovitame.

 1. Kombineerige vastupidiseid ülikondi alati, kui see tundub kasulik.
 2. Kasutage vigade parandamiseks tagasivõtmise nuppu.
 3. Kasutage tühje veergusid, et hoida kuningaid või katta kasulikke kaarte.
 4. Keskenduge võitmiseks ainult ühe värviga järjestustele.