JUULI 2024

Mängi klassikalist pasjanssi ja sukeldu algse mängu maailma

Classic Solitaire on parim viis lõõgastuda ja lõbutseda.

Juhend klassikaliste pasiirimängude omandamiseks

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 21 August 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

Sa võid olla Solitaire'i maailmas oma teekonna alguses või olla inimene, kes juba teab kõiki mängu keerdkäike. Siiski ei saa eitada, et see mäng on ilus ja üks neist haruldastest mängudest, mis annab mitmeid kognitiivseid eeliseid.

Täna vaatleme klassikalist pasiiriumi kaardimängu, mida tuntakse paljude nimede all, nagu Patience ja Free Klondike Solitaire.

Klassikaline pasiirimäng ehk Patience on täis võimalusi ja sa püüad neid kõiki uurida, et võita. Pole tähtis, kui suur oled; see mäng võib sind üllatada. Siiski peaks sinu peamine põhjus pasiiriumi mängimiseks olema alati lõbu ja aju stimuleerimine.

Klassikaline Solitaire kaardimäng

Klassikalise pasiirimängu võitmiseks on ainult üks viis: liigutades kõik sama värvi kaardid aluspakki kasvavas järjekorras ässast kuningani. Lõpuks peaks teil olema 4 kaardihunnikut ässast kuningani, mis koosnevad 4 standardse kaardipaki värvist.

See võib tunduda lihtsa ülesandena, kuid kui hakkate kaarte virnastama, mõistate, kui keeruline ja huvitav see võib olla.

Klassikaline kaardimäng

Kui soovite õppida, kuidas mängida Classic Solitaire'i internetis, peate alustama seadistamisest. Klassikalise versiooni seadistuses on laual seitse kaardihunnikut. Esimeses kuhjas on 1 kaart ja vasakult paremale liikudes suureneb kaartide arv 1 võrra, nii et seitsmendas kuhjas on 7 kaarti.

Iga kuhja ülemise kaardi võite panna ülespööratud kaardiks ja ülejäänud kaardid tuleb hoida ülespööratud kujul. Lisaks lauale on 4 aluspakki, varuhunnik kaartide tõmbamiseks ja jäätmehunnik tõmmatud kaartide jaoks.

Mängi Solitaire'i - Mängu käik

Nagu kõiki teisi pasiirimänge, mängitakse ka seda mängu kaartide liigutamisega. Konks seisneb selles, et sa saad panna kaardi teise kaardi peale ainult siis, kui see on kõige madalam kaart ja kuulub vastasvärvi. Nii et pigi 6 saab panna herts 7 peale. Järjekorda saab jätkata, asetades ruudu- või süda 5 pigi 6 peale.

Eespool mainitud reeglid kehtivad tabloole, kuid alus on erinev. Kõik aluskaardid peavad järgima kasvavat järjekorda ja olema sama värvi.

Kui teei leia tableau'st mingit käiku, klõpsake varu, et tõmmata üks kaart. Tõmmatud kaart jääb visatud kaardihunnikusse, kuni leiate viisi, kuidas seda liigutada.

Mängi Solitaire Classic Online

Sa naudid Classic Solitaire'i mängimist internetis kerge muusikaga. Muusika ei ole vajalik, kuid see võib osutuda suurepäraseks täienduseks tegevusele, mis hoiab su meeled teravana.

Alati on põnev mõelda ja proovida erinevaid strateegiaid ning muutuda nii heaks, et märkad käike kohe.

Classic Solitaire on üks neist haruldastest mängudest, mida võib nautida aastaid. Lisaks mängumehaanikale pakub Classic Solitaire täiuslikku tasakaalu lõõgastuse ja vaimse stimulatsiooni vahel. See on mäng, milles on kombineeritud lihtsus, strateegia, õnn ja kannatlikkus. ja veetlevalt ootamatuid pöördeid, mis on osa sellest, miks see on nii paeluv.

Klassikaline Solitaire mäng

Ainult mõned mängud, nagu jalgpall, male ja tennis, suudavad võita miljonite inimeste südamed kogu maailmas. Ausalt öeldes ei ole liiga kaugeleulatuv panna ka Classic Solitaire'i sellesse kategooriasse. Kui te meid ei usu, võite küsida suvaliselt inimeselt, keda te kohtate, ja ta võib olla kuulnud Solitaire'ist või isegi mänginud seda.

Pasiiriumi klassikalise versiooni põnevus seisneb selles, et seda on võimalik õppida mängima mõne minutiga. Kuid isegi need, kes on aastakümneid mänginud, ei suuda iga mängu võita.

Selle suurepärase mängu saladus seisneb selles, et isegi kui sa teed täiuslikke käike, ei saa sa iga partiid võita. Sa ei tea kunagi, kas sa võidad või mitte, enne kui kõik on läbi. Just selline on see mäng, mistõttu on selle mängimine põnev.

Solitaire'i ja Patience'i mängimine

Uut mängu alustades on käikude märkamine lihtne. Esimesed minutid on imelihtne, kuid su õnn võib lõppeda ja sa võid takerduda. Solitaire'i profimängijad on juba tuttavad sellega, millest me räägime, sest nad teavad, et see mäng on loodud selleks, et panna teie kannatust proovile.

Piisab vaid ühest õigest liigutusest, ja sa oled kohe tagasi õigel teel.

Aegamööda arendate arenenud mustrituvastuse oskusi ja omandate ka kõik strateegiad, mida on vaja, et pasiiriumis silma paista. Pea vaid meeles, et alustad alati kaartide liigutamist tabeli kuhjadelt, enne kui tõmbad midagi varudest.

Klondike Solitaire: Klondike: The Original Card Game: The Original Card Game: The Original Card Game

Truly Solitaire on piiramatute võimalustega mäng, isegi kui tegemist on variatsioonide loomisega. FreeCell, Pyramid, Gold, Free Spider, Yukon, Canfield ja Forty Thieves on vaid mõned Solitaire'i variatsioonid. Võib-olla luuakse uus variatsioon selleks ajaks, kui sa seda artiklit loed.

Iga mängija, kes on suurepärane Classic Solitaire'is, võib saada nii palju rõõmu, kui ta proovib teisi variante. Kui oled saanud Klassikalise Pasiiriumi kogenud mängijaks, võtab sind Pasiiriumi maailm vastu ja sul on lihtne mängida mis tahes mänguvarianti.

Solitaire.com on siin teie jaoks, et te ei tunneks end kunagi üksi või segaduses pasiirimaailma avastades. Meie eksperdid on veetnud lugematuid tunde, et omandada kõik mängu variatsioonid, ja nad aitavad teil omandada iga pasiiriumi variatsiooni, mis teile huvi pakub. Pole tähtis, kui kogenud te olete; me viime teie mängu järgmisele tasemele.

Põhipunktid Solitaire Classic'i kohta

Solitaire ei ole mäng, kus kaardid järjestatakse kahanevas järjekorras ja seejärel järjestatakse need kasvavas järjekorras. Pasiirium on mäng, milles saavad kokku õnn, strateegia, kannatlikkus, oskus ja otsustavus. Pealiskaudselt on see mäng kaartide liigutamise mäng, kuid tegelikult on see mäng teie kognitiivsete võimete ja kannatlikkuse parandamiseks.

Classic Solitaire seisab teistest variantidest kõrgemal ja sellel võib olla mitmeid põhjusi, näiteks lihtne mängupilt või paigutus. Seega ei tohiks te enam oodata ja hakata mängima Classic Solitaire'i, sest see on kindlasti üks teie minekutest, kui vajate meelelahutust ja igavuse igaveseks ravimiseks.

TAGASI SISUKORDA

Classic Solitaire - KKK

Nüüd vastame mõnele küsimusele, mis teil võib olla Classic Solitaire'i kohta.

Mis on Classic Solitaire'i mängimise eesmärk?

Järgite mängureegleid ja püüate sama värvi kaardid kasvavas järjekorras ässast kuningani aluspakki liigutada. Kui täidate kõik aluspakid kaartidega, saate mängu võita.

Kuidas seadistada paigutust Classic Solitaire'is?

Alustage vasakult ja pange üks kaart esimesse kuhja ning jätkake kaartide paigutamist kuhja arvuga võrdselt. Peatage, kui olete seitsmendale kuhjale asetanud 7 kaarti, et lõpetada tabeli loomine. Ülejäänud 24 kaarti lähevad varudesse ja 4 aluspakki jäävad tableau kohal. Keerake kõik tableau-hunnikute ülemised kaardid ümber ja alustage mängimist.

Millised on Classic Solitaire'i kaartide liigutamise reeglid?

Kui te liigutate kaardid tabelis, võib kaardi panna teise kaardi peale, kui see on vastandvärviline ja järgib kahanevat järjekorda. Näiteks pigi 3 saab hõlpsasti mängida südame 4 peale.

Mida te mõtlete Classic Solitaire'i varude ja jäätmehunniku all?

Varu sisaldab kaardid, mis on jäänud pärast tabeli loomist, ja varust saab sõltuvalt pasiiriumi variandist võtta üks kuni kolm kaarti. Varudest tõmmatud kaardid pannakse raisku.

Miks on strateegia oluline Classic Solitaire'is võitmiseks?

Nii nagu kütus on oluline auto juhtimiseks, on strateegia oluline Solitaire'i võitmiseks. Ilma õige strateegiata võid kergesti eksida ja teha käike, mis muudavad võitmise võimatuks.

Millised on mõned põnevad pasiansside variatsioonid peale klassikalise pasiandiiri?

Igaühel on oma lemmikud, kuid me soovitame proovida Spiderit, FreeCelli, Püramiidi ja Nelikümmend varast. Sa peaksid proovima võimalikult palju variante, enne kui otsustad, millised neist on sinu jaoks parimad.