MAI 2024

Best Solitaire Moves and Tactical Tips To Beat Patience Games

Õpi, kuidas luua järjestusi ja võita Solitaire'i.

Kuidas teha võitnud käike, kui sa mängid Solitaire'i

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 20 juuli 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

Free Solitaire'i versioon on läbinud pika tee elutoa laudadelt online-mängude maailma. Seega on loomulik, et tahate pasiiriumis paremaks saada.

Selles artiklis jagame parimaid taktikalisi näpunäiteid, mida saate kasutada pasiiriumis võitmiseks.

Peamised liikumised, mida tuleb teada

Siin on mõned põhilised käigud , mida peaksite igas mängus tegema.

 • Tõmba kohe kaart varudest, et sul oleks rohkem võimalusi.
 • Niipea, kui äss ilmub ülemiseks kaardiks, võite selle panna alusele ja panna ka kaks sama värvi kaarti peale.
 • Tühjad kohad on ilma kuningata kasutud. Kõigepealt peate märkama kuninga ja seejärel looma selle jaoks tühja koha.
 • Kui saate, siis nihutage kõige suurema arvu allapoole pööratud kaartidega veerust kõigepealt kaardid teistesse laudahunnikutesse.
 • Soovitame alati jaotada kuhjad ühtlaselt , et teil oleks edasiliikumiseks rohkem võimalusi.

Liikumiste arvu vähendamine

Enamik pasiirimänge, olgu siis online või offline, võib olla päris raske. Ausalt öeldes on see üks raskemaid mänge, sest see paneb su kannatuse korduvalt proovile. Siiski ei pea see nii olema. Kui kasutad kaartide paigutamisel õigeid pasiiriumi strateegiaid, saad sujuvalt ja lõbusalt mängida.

Pärast mõnda aega harjutamist võid isegi nii heaks saada, et lõpetad mängu minimaalse arvu käikudega. Tegelikult on meie eesmärk aidata teil just seda teha.

Solitaire'is tehtavad liigutused

Kui pasiirimäng algab, võtate avatud kaardid ja kaardid varudest ning asetate need teiste kaartide kohale kahanevas järjekorras ja värvide vaheldumisi. Nii paigutatakse kaardid tabelisse.

Et Solitaire'is võita, teete kõik endast oleneva, et täita kõik aluspakid sama värvi kaartidega, alustades ässast ja lõpetades kuningaga (järgides kasvavat järjekorda).

Parimad strateegiad Solitaire'i jaoks

Me ei saa teile anda konkreetseid nõuandeid pasiiriumi mängimiseks, kui me ei tea, millist varianti te mängite. Siiski on olemas mõned üldised nõuanded, mida saate kasutada oma pasiiri-strateegia osana, et parandada oma võiduvõimalusi kõigis pasiiri-variantides.

Siin on mõned põhilised nõuanded ja strateegiad , mis on kasulikud kõigile Solitaire'i mängijatele:

 • Meisterda põhitõdesid: Kui soovite olla hea mängija, on väga oluline teada kõiki reegleid ja seda, mida peate tegema. Nii et harjutage, kuni mõistate mängu iga väikestki detaili.
 • Valige kuninga värv targalt: Nagu me teame, saab tühjadele laudahunnikutele panna ainult kuningaid. Kui te lähete sammu võrra kaugemale, siis mõistate, et kuninga värv määrab ülejäänud kaartide värvid tableau-hunnikus. Seega peate valima punase kuninga või musta kuninga vastavalt sellele, kumb on teile kasulikum.
 • Näoga allapoole jäävate kaartide vabastamine peaks olema teie prioriteet: Te satute võimatusse stsenaariumisse, kui te ei keskendu näoga allapoole jäävate kaartide liigutamisele. Kui saate varjatud kaardi vabastada, on peaaegu alati hea mõte seda teha.
 • Kombineerige samu värve: Mängu edenedes näete mitmeid võimalusi. Siiski peate alati püüdma kombineerida 2 värvi, kui moodustate järjestuse. Näiteks kui paned hertsabukki pikadamale, pead sa jätkama jada, lisades sellele võimaluse korral pikakümmet.
 • Tagasivõtmise nupp on teie sõber: On tõsi, et tühistamisnupu kasutamine vähendab teie punktisummat, kuid tühistamisnupu mittekasutamine võib teile mängu maksma minna. Seega kasutage tühistamisnuppu.
 • Vabastage suured lauahunnikud: Suurtest mängukaardihunnikutest saab suur probleem, sest te ei suuda neid lõhkumata käike leida. Seega soovitame teil kõigepealt proovida suurte kuhjade kaarte liigutada.

Kuidas võita Solitaire

Solitaire on kindlasti mäng, mis mõjutab teie igapäevaelu positiivselt. Maksimaalse kasu saamiseks tuleb seda mängida korralikult ja täie keskendumisega.

Kasuta tühje tulpasid hästi ära ja püüa suurtest virnadest väiksemaid kuhjasid luua. Kui järgite kõiki näpunäiteid, jõuate kiiresti võidukäiku.

Ekspert liigub Solitaire mängudes

Olenemata sellest, kas püüate ehitada kuhja või tegeleda suure virnaga, võib edasiliikumine olla üsna keeruline. Mängijad, kes on eksperdid, leiavad hõlpsasti lahendused tavalistele probleemidele, millesse algajad mängijad võivad takerduda. Seega, et aidata teil saada eksperdiks, jagame mõned nõuanded, mis aitavad teil oma mängu kõige kõrgemale tasemele tõsta.

Solitaire'i meisterdamine - ekspertide strateegiad

Nüüd on aeg arutada mõningaid ekspertide strateegiaid, et teha sinust Solitaire Pro.

 • Kuiesimene hunnik on teistest palju suurem ja teine on kõige lühem, siis tuleks püüda liigutada kaarte nii, et esimene ja teine hunnik muutuksid võrdse pikkusega. See paljastab rohkem varjatud kaarte ja annab sulle rohkem võimalusi kaartide lisamiseks põhihunnikutesse.
 • Kui mängite ajastatud pasianssiiri, peate liikuma nii kiiresti kui võimalik. Ära mõtle liiga palju ja kasuta tagasivõtmise nuppu, kui arvad, et oled teinud vea.
 • Pole mõtet luua tühja kohta , kui sul ei ole kuningat, et seda täita. Seega ei tohiks te tühja veeru loomisega kiirustada, enne kui on õige aeg.
 • Kõige parem on püüda planeerida paar käiku ette , et te ei satuks tegema käike, mis teid ei aita.

Vaatlusoskused Solitaire'is

Kui on üks oskus, mis sul peab olema, et pasiiriumis silma paista, siis on see oskus kõike jälgida nagu hauk. Ilma terava vaatluseta võite jätta mänguvõitva käigu vahele ja hiljem kahetseda seda. Lisaks viib üks käik sageli mitme käiguni, seega peate mõistma käikude vahelist põhjuslikku seost, et valida õige käik.

Tableau ja Solitaire'i plaatide jälgimine

Jälgige oma vastase tehtud käike mitme mängija pasiiriumis. Nii saate kogemusi koguda ja aru, millist strateegiat vastane kasutab. Püüa lihtsalt võimaluse korral ettepoole jõuda ja võit on sinu.

Aja juhtimine Solitaire mängus

Kui te ei mängi Timed Solitaire'i, ei pea te aja pärast liiga palju muretsema. Siiski võib teadlikkus teha käike kiiresti aidata teil online-mängudes või võistlusmängudes paremini hakkama saada. Püüa sattuda tsooni, keskendudes ainult kaartidele ja tuues oma tähelepanu tagasi mängule, kui su mõtted kuhugi rändavad.

Teadmine, millal kaardid kinni pidada

Kaartide kinnipidamise kunsti on raske omandada. On loomulik, et tunned soovi tõmmata rohkem kaarte, kuid sa pead kõigepealt vaatama tabelit ja püüdma märgata võimalikke käike, mida saad teha.

Kaartide enneaegne liigutamine põhihunnikusse võib teile kätte maksta. Sa võid julgelt mängida ässad ja kahesed põhipakile, kuid sa pead enne nende liigutamist kaaluma, kas teised kaardid võivad sulle kasuks tulla.

Passiivkaartide virnastamine

Lõppmängus võite kindlalt sama värvi kaarte põhihunnikutele laduda, et avada kõik varjatud kaardid. Kui te ei näe muud võimalust, võib see aidata teil edasi liikuda ja mängu võita.

Solitaire'i strateegia põhipunktid

Solitaire'i mängimise eelised ulatuvad kaugemale mängimise lõbust, sest see parandab teie pikaajalist mälu ja mitmeid teisi kognitiivseid võimeid.

Kuigi pasiiriumis võitmine on rahuldust pakkuv, on õppimine ja iga mänguga paremaks muutumine veelgi lõbusam. Kui oled kord aru saanud Klondike Solitaire'i lihtsatest reeglitest, siis on vaja seda vaid võimalikult palju mängida.

Ole julge ja proovi erinevaid strateegiaid, et võita. Võib-olla oled sina see, kes avastab uue strateegia, mis aitab teistel oma võidumäära parandada. Me julgustame teid proovima meie strateegiaid ja nägema fantastilisi tulemusi.

TAGASI SISUKORDA

Solitaire Moves - KKK

Nüüd vaatame mõningaid levinud küsimusi võitvate pasiiride tegemise kohta.

Kuidas saan ma Solitaire'is kuningaid strateegiliselt kõige paremini ära kasutada?

Kuningas võib tegelikult pöörata mängu hoogu sinu kasuks või sinu vastu. Kuninga kohta on ainult kaks kaalutlust, mida peaksite meeles pidama. Esiteks, te peaksite looma tühja veeru ainult siis, kui kuningas on saadaval. Teiseks tuleb tühja veeru paigutada kuninga kõige kasulikum värv.

Kuidas ma saan Solitaire'is hästi hakkama näoga allapoole jäävate kaartidega?

Parim asi, mida sa saad teha avatud kaardiga, on selle paljastamine. Mida rohkem mahakantud kaarte te paljastate, seda suuremad on teie võiduvõimalused. Üldiselt on hea mõte panna mahakantud kaardid suurtesse jadadesse, et luua rohkem võimalusi kaartide liigutamiseks.

Miks on teatud pasiiriumivariantide puhul vaja korralikku ajajuhtimist?

Online-mängudes või pasiiriumi Windows-versioonis aitab suurem kiirus mängu lahendamisel saavutada parema tulemuse. Mitmikmängudes võidab mängija, kes lõpetab mängu kõige kiiremini.

Miks peaksin pasiiriumis sama värvi kaardid virnastama?

Lõppmängu jõudes võib olla keeruline käike leida. Üks strateegia, mida saate lõppmängus kasutada, on alustada sama värvi kaartide virnastamist alusele, et saaksite rohkem kaarte avada ja käike leida.

Kuidas saab minu vaatlusoskust Solitaire'is parandada?

Vaatlusoskuse parandamiseks on vaja harjutada ja keskenduda. Vaadake lihtsalt kõiki nähtavaid kaarte ja püüdke märgata kaarte, mida saab liigutada, ning aeglaselt paraneb teie vaatlusoskus.

Kuidas ma saan parandada oma võiduvõimalusi Solitaire'is?

Kasutage õigeid strateegiaid, näiteks kombineerige 2 värvi, liigutage kaarte suurematest laudadest, kasutage kuningaid targalt ja paljastage võimalikult palju allapoole pööratud kaarte. Kui kasutate õigeid strateegiaid ja jääte kannatlikuks, saate sagedamini võita.