JUULI 2024

Mängi Klondike 3-käigulist ja võida lõõgastav zen

Mängi Klondike Turn 3 Solitaire'i ja maksimeeri raskus ja lõbu.

Mängi Klondike Turn 3 Solitaire mängu

Kirjutas: Elizabeth Miller | Viimati uuendatud: 18 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Robert Moore

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
Elizabethi Pasjansi valdamine, mis on kogunenud kolme aastakümne pikkuse mängu ja põhjaliku õppimise tulemusena, on ta kätkevas ja kõrgelt hinnatud eksperdina, keda usaldavad nii fännid kui ka algajad. Teave Elizabeth Miller

Klondike Turn 3 on Klondike Solitaire'i võrgumängu täiustatud versioon, mis on tasakaalus väljakutse ja lõbu vahel. Selles mängus tõmbate korraga 3 kaarti varudest, samas kui Klondike Turn 1 puhul saab tõmmata ainult 1 kaardi.

Mängi Klondike Turn 3 siin Solitairea.com-is ja naudi järgmisi eeliseid:

  • Nautige lõputut mängu
  • Tee käigudtagasi nii mitu korda kui soovid
  • Võimaldage aja jälgimine
  • Jälgi oma käikudearvu hõlpsasti

Niisiis, mis eristab Turn 3 Turn 1 Solitaire'ist

Solitaire'is ei pea uue mängu loomiseks palju muutma. Klondike Turn 3 on väga sarnane Klondike Turn 1-le. 1. pöörde puhul tõmbate ühe kaardi varudest ja püüate selle paigutada lauapanusse. Nagu nimigi ütleb, tõmbate Klondike Turn 3 Solitaire' is korraga kolm kaarti varudest.

Kõik muu on sarnane, nii et need, kes on mänginud Turn 1, saavad seda varianti hõlpsasti mängida.

Solitaire Turn 3 online mängu ülesehitus

Solitaire Turn 3 online mängu ülesehitus

Kolmanda pöörde Klondike Solitaire raskusaste

Kuna sa tõmbad kolm kaarti korraga, on järjestuste loomine keerulisem kui Klondike Turn One Solitaire'is. Kui teil on vaja kolmandat kaarti kolmandas pöördes, peate leidma viisi, kuidas panna kaks enne seda olevat kaarti tabloo kuhjadesse. Turn 1 puhul saate aga hõlpsasti kasutada ühte kaarti.

Selleeelis on see, et 3. vooru mängu võitmine on palju rahuldust pakkuvam, sest see lisab raskust. Siiski soovitame enne pasiirimängu selle versiooniga edasi liikumist Turn 1 meisterdada.

Kuidas mängida Turn 3 Klondike Solitaire'i

Kuidas mängida Turn 3 Klondike Solitaire

Kuidas mängida Turn 3 Klondike Solitaire'i

Nüüd selgitame, kuidas saad keerulises Turn 3 versioonis Klondike Solitaire'i edasijõudnute mängimisel profiks saada.

Solitairea.com'is mängima hakates esitatakse teile tavapärane Solitaire'i paigutus, mis võib teile tuttav olla. Kõik, mida pead tegema, on mängimine ja mängu nautimine.

Klondike Solitaire Turn Three reeglid

Professionaal peab teadma kõiki mängureegleid. Seega mõistame nüüd Klondike Solitaire Turn Three mängu mängimise reegleid:

  • See mäng algab 7 kuhjaga laual. Alustades vasakult, on esimeses kuhjas 1 kaart ja paremale poole liikudes suureneb kaartide arv 1 võrra. Seega on teises kuhjas 2 kaarti, kolmandas kuhjas 3 jne.
  • 28 kaarti on tabloo veergudel, ülejäänud (24 kaarti) pannakse varudesse.
  • Tableau's hoitakse ainult ülemine kaart ülespoole, ülejäänud kaardid aga allapoole.
  • Kaardi võib panna tableau'sse kaardi kohale, kui see on vaheldumisi sama värvi ja kõige madalamal olev kaart.
  • Mängu jätkudes püüate liigutada kaarte tableau'st ja varudest aluspakki. Samasse värvi kuuluvaid kaarte saab panna aluspakile kasvavas järjekorras ässast kuningani.

Tableau ja neli alust - ainult ülemine kaart

Leia peidetud kaardid ja õpi, kuidas liikuda edasi Turn 3 Klondike Solitaire

Leia peidetud kaardid ja õpi, kuidas liikuda edasi Turn 3 Klondike Solitaire'is.

Ainus kaart, mida saab panna tabloole või alusele, on jäätmevaru ülemine kaart. Kui soovite viimasele kaardile ligi pääseda, peate liigutama kaks kaarti sellest kõrgemale. Saate piiramatu hulga käike läbi varude, seega on teie võimalused käigu vahelejäämiseks väikesed.

Kuitühjendate tableau veeru ja loote tühja kuhja, saab sinna panna ainult kuninga. Seejärel võite alustada kaartide liigutamist ja nende paigutamist kuninga kohale kahanevas järjekorras, vaheldumisi värvide vahel.

Winning Solitaire Klondike Turn 3 mängud

Kuidas võita Turn 3 Klondike Solitaire mängu

Kuidas võita Turn 3 Klondike Solitaire mängu

Võid võita, kui tagad, et kõik kaardid jõuavad aluspakki. Igas põhihunnikus on kaardid kasvavas järjekorras ja sama värvi kaardid. Mõnikord saavad sul käigud otsa ja sa ei suuda seda eesmärki saavutada. Sellisel juhul saate lihtsalt mängu uuesti alustada või mõned käigud tagasi võtta.

Kui sa hakkad selle mängu mängimisest väsima, võid proovida erinevaid variante, näiteks seda, kus on piiramatu arv varude läbipääse. Meil on siin Solitariea.com'is juba piiramatu arvu passide ja paljude muude funktsioonide jaoks.

Klondike Solitaire Turn 3 Variatsioonid

Mitte kõik variatsioonid ei tähenda millegi lisamist. Teatud Klondike Solitaire Turn 3 variatsioonidel on piirangud, näiteks ainult kaks või kolm varude läbimist.

Mõned põnevad variatsioonid on Double Klondike Turn 3 ja Triple Klondike Turn 3 vastavalt 2 või 3 kaardipakiga. Neid variante on esialgu veidi lihtne mängida, kuid võita on raskem. Kuna peate looma rohkem järjestusi, võtab võitmine rohkem aega ja vaeva.

Sukeldumine Klondike'i ajalukku Turn Three

Arvatakse, et nimi Klondike põhineb Klondike'i kullapalavikul, mis toimus aastatel 1896-1899. Meie mängitava mängu reeglid ilmusid esmakordselt Holyle's Games 1907. aasta väljaandes nime all "Seven Card Klondike".

Selle mängu variantidega on seotud mitu nime, näiteks Canfield ja Demon. Huvitaval kombel lubas kõige varasem versioon tõmmata varudest 3 kaarti. Hiljem muudeti seda ja Klondike lubas mängijatel varudest tõmmata ainult 1 kaart.

Üks kuulsamaid pasiansside nimesid on Patience, ja Klondike Solitaire on mängijatele kõige rohkem meeldivam pasiansside versioon. On üllatav, et mängijad armastavad Klondike'i nii väga, kuigi see pakub neile väga väikeseid võiduvõimalusi.

Klondike Turn 3 mängutüübi määratlus

Kaardimängud võib jagada kahte põhitüüpi: mitme mängija ja ühe mängija kaardimängud. Mitme mängija kaardimängud on mängud, kus rohkem kui üks mängija saab mängida ja püüda teiste vastu võita. Mitme mängija kaardimängude näited on rumm ja pokker.

Ühe mängija kaardimänge, nagu näiteks Solitaire, mängib ainult üks mängija. Selliste mängude nagu Solitaire eelis on see, et sa ei pea kellegagi konkureerima ja saad mängu nautida omas tempos.

Klondike Turn Three kaardimängude põhipunktid

Turn 3 Klondike Solitaire - kuningad ja ässad. Liigutage oma kuningad tühjadesse tulpadesse

Turn 3 Klondike Solitaire - kuningad ja ässad. Liigutage oma kuningad tühjadesse tulpadesse

Nüüd saate mängida Klondike Solitaire'i tasuta online mugavalt oma kodus, ja see on privileeg selle mängu armastajatele. Mis puutub Klondike Solitaire Turn 3, siis see on lõbus variant, mis sobib mängijatele, kes on valmis tegema lisapingutusi rahuldust pakkuvate võitude nimel.

Saate nautida Klondike Solitaire Turn 3 või teisi Solitaire'i variante siin aadressil Solitairea.com ja neid võite kuhjata. Mängi Solitaire'i juba täna ja saa osa kogu lõbust!

TAGASI SISUKORDA

Klondike Solitaire Turn 3 - KKKd

Siin on mõned tavalised küsimused, mis on seotud Klondike Solitaire Turn 3.

Miks on Klondike Solitaire Turn 3 raskem mängida kui Klondike Solitaire Turn 1?

Suurema raskusastme peamine põhjus on asjaolu, et korraga tõmmatakse varudest kolm kaarti. Seega on teil piiratud võimalused ja mängimine on keerulisem.

Kuidas alustada Klondike Solitaire Turn 3 mängimist?

Te alustate 7 tabeli veeru loomisega. Kõige vasakpoolsemas tabeli veerus on 1 kaart ja iga veeru puhul on paremale poole liikudes üks kaart rohkem kui eelmine. Nii on teil 28 kaarti tableau-sambas ja ülejäänud kaardid (24) pannakse varudesse.

Mida ma saan Klondike Solitaire Turn 3 tühja veeruga teha?

Reegel ütleb selgelt, et tühja veeru võib panna ainult kuninga. Kui olete kuninga paigutanud, võite alustada järjestuse ehitamist kuninga kaardi peale.

Millised on Klondike Solitaire Turn 3 erinevad variatsioonid?

On olemas sellised variatsioonid nagu Double Klondike Turn 3 ja Triple Klondike Turn 3, mida mängitakse vastavalt 2 või 3 kaardiga. Võite proovida ka oma variante, näiteks piirata varude läbimise arvu või seada ajalimiit.

Milline on mõiste "Klondike" ajalugu Klondike Solitaire Turn 3-s?

Termin Klondike on tegelikult pärit aastatel 1896-1899 Kanadas toimunud kullapalavikust.

Millised on Solitaire'i teised nimed?

Selle kaardimängu nimi muutub vastavalt riigile. Ühendkuningriigis on selle nimi Patience ja ülejäänud maailmas kutsutakse seda American Patience. Mõned selle mängu populaarsed variandid on Demon, Original Spider Solitaire ja Klondike Solitaire.