MAI 2024

Meie küpsiste poliitika

Meie üksikasjalik küpsiste poliitika

Solitairemang.com üksikasjalik küpsiste poliitika

Kirjutas: Solitairea.com | Viimati uuendatud: 18 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

Solitairea, Pasjansi maa: astu maailma, mis on täis tasuta Pasjansi ja Mahjongi mänge, meisterlikult loodud nii lõõgastumiseks kui vaimseks ergutamiseks. Teave Solitairea.com

Solitairemang.com püüab pakkuda kasutajatele nende eelistuste ja vajaduste järgi huvitavat ja sujuvat sirvimiskogemust. Selle saavutamiseks kasutame küpsiseid.

Meie küpsiste poliitika eesmärk on anda teile selge ülevaade sellest, mis on küpsised, kuidas me kasutame oma küpsiste ja kolmandate osapoolte küpsiseid meie veebisaidil ning millised on teie võimalused küpsiste vastuvõtmiseks või tagasilükkamiseks. Külastades Solitairemang.com ja nõustudes küpsiste kasutamisega oma brauseri seadetes, annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks. Me teavitame teid sellest meie veebisaidi esmakordsel külastamisel.

Mis on küpsised?

Me Solitairemang.com soovime pakkuda teile isikupärastatud ja mugavat veebisaidi kasutuskogemust. Selleks kasutame küpsiseid, mis on väikesed tekstifailid, mida enamik külastatavaid veebisaite saadab teie veebilehitsejale. Need küpsised võimaldavad meil teid kui külastajat ära tunda, koguda analüütilisi andmeid ja jätta meelde teie eelistusi.

Mis on küpsised?

Küpsised võib jagada "püsiküpsisteks" ja "seansiküpsisteks". Püsiküpsised salvestatakse kettale ja jäävad sinna kuni nende kehtivuse lõppemiseni. Saate neid igal ajal käsitsi kustutada. Seansiküpsised seevastu salvestatakse ainult veebisaidi külastamise ajaks ja kustutatakse kohe, kui sulgete veebisaidi, sulgedes brauseri.

Küpsiseid liigitatakse ka "esimese osapoole" ja "kolmanda osapoole" küpsisteks. Esimese osapoole küpsised salvestatakse brauserisse otse veebilehtede poolt, mida te külastate. Seevastu kolmanda osapoole küpsiseid salvestavad kolmandate osapoolte teenused, näiteks reklaamplatvormid ja analüütilised lahendused.

Teie valikud

Kui kasutate Solitairemang.com, nõustute küpsiste kasutamisega ja salvestamisega oma seadmetes. Võite meie veebisaiti külastada ka ilma küpsiste aktsepteerimise ja kasutamiseta, kuid ilma küpsisteta ei pruugi veebisaidi teatud osad korrektselt toimida.

Kui te ei soovi, et küpsiseid teie seadmesse salvestatakse, saate küpsised veebilehe külastamiseks kasutatava brauseri seadete kaudu välja lülitada. Samuti saate veebilehele salvestatud küpsised igal ajal kustutada, külastades seadistusi.

Küpsiste kategooriad

Solitairemang.com kasutab erinevatel eesmärkidel erinevaid küpsiseid, mis on peamiselt liigitatud järgmiste kategooriate alusel:

  • Tehniliselt vajalik (tehniline vajadus)
  • salvestatakse ja kasutatakse teatud aja jooksul (salvestamise kestus).
  • Meie või kolmanda osapoole (küpsiste pakkuja) poolt paigutatud ja salvestatud.

Oleme pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele ja läbipaistva küpsiste poliitika pakkumisele. Kui teil on küsimusi või muresid, võtke meiega igal ajal ühendust.

Kuidas Solitairemang.com kasutab küpsiseid

Solitairemang.com kasutab küpsiseid erinevatel põhjustel. Enamikul juhtudel võib küpsiste keelamine mõjutada veebisaidi funktsioone, mis võib vähendada teie üldist kasutuskogemust. Soovitame küpsised heaks kiita, et tagada sujuv sirvimiskogemus meie veebisaidil.

Küpsiste keelamine

Saate oma brauseri seadeid kohandada, et takistada küpsiste kasutamist. Pange siiski tähele, et küpsiste keelamine võib mõjutada teie külastuskogemust ja mõned veebisaidi funktsioonid ei pruugi korrektselt toimida.

Meie seatud küpsised

Küpsised e-posti uudiskirjade jaoks

Pakume erinevaid e-posti uudiskirju ja tellimusteenuseid. Küpsiseid kasutatakse selleks, et mäletada, kas olete nendele uudiskirjadele juba registreerunud, ja otsustada, kas näidata teatavaid teateid, mis kehtivad ainult tellitud/mittetellitud kasutajatele.

Saidi eelistused Küpsised

Et pakkuda teile parimat külastuskogemust, lubame teil määrata oma eelistusi selle kohta, kuidas sait töötab, kui te seda külastate. Selleks, et me mäletaksime teie valikuid ja eelistusi, peame seadma küpsiseid, et teavet saaks salvestada ja kasutada, kui te veebilehega suhtlete.

Kolmandate osapoolte küpsised

Mõnikord kasutab Solitairemang.com kolmandate isikute küpsiseid, mida meie usaldusväärsed kolmandatest isikutest partnerid pakuvad.

Google Analytika küpsised

Me kasutame Google Analytics'i, et mõista, kuidas külastajad meie saiti kasutavad, mis aitab meil parandada teie külastuskogemust. Need küpsised jälgivad erinevaid asju, näiteks kui palju aega saidil veedate, milliseid lehekülgi kõige rohkem külastate ja mida eelistate. See teave võimaldab meil toota teile huvipakkuvat sisu. Lisateavet Google Analyticsi kohta leiate Google Analyticsi ametlikult leheküljelt.

Uued funktsioonid ja funktsioonid Küpsised

Me mõistame, mida meie kasutajad soovivad ja mida nad sooviksid muuta või uuendada, ning täiustame veebilehte vastavalt sellele. Aeg-ajalt testime veebilehe uusi funktsioone ja funktsioone ning teeme veebilehe toimimises ja toimimises peeneid muudatusi ja uuendusi. Tagame, et saite külastades saate hea ja järjepideva kasutuskogemuse.

Google AdSense'i küpsised

Kasutame Google AdSense'i teenust reklaamide edastamiseks. See teenus kasutab DoubleClicki küpsist, et näidata kasutajatele asjakohaseid reklaame kogu veebis, piirates samal ajal konkreetse reklaami näitamise kordade arvu. Lisateavet Google AdSense'i kohta leiate ametlikust privaatsuse KKK-st.

Käitumusliku reklaami küpsised

Kasutame erinevaid reklaame, et tasakaalustada saidi kulusid ning pakkuda häid teenuseid ja tooteid. Selleks kasutame käitumusliku reklaami küpsiseid, mille eesmärk on tagada, et teile näidatakse kõige asjakohasemaid reklaame, jälgides anonüümselt teie huvisid ja esitades teile kõige sobivamaid reklaame.

Affiliate jälgimise küpsised

Meil on palju partnereid, kes reklaamivad saidil meie nimel. Need partnerid kasutavad pidevalt partnerite jälgimisküpsiseid, et jälgida, kas kliendid on külastanud saiti mõne partnerisaidi kaudu. See teave aitab meil neid asjakohaselt krediteerida ja analüüsida, kas partnerpartnerid peaksid teile andma boonuseid või märkimisväärseid krediite, kui te ostate nende veebisaidil meie veebisaidi kaudu.

Lisateave

Loodame, et see osa on lahendanud enamiku teie küpsiste üksikasjadega seotud küsimustest. Vastame teie küsimustele peagi. Kui teil on mingeid kahtlusi või küsimusi seoses küpsiste kohta, külastage palun veebisaidi kontaktlehte, ja võite meiega seoses nendega otse ühendust võtta.

Meie küpsiste poliitika - viimati uuendatud: mai 2023

Võtke ühendust Solitairemang.com Seoses meie küpsiste poliitikaga

Võtke meiega ühendust seoses meie küpsiste poliitikaga

Võtke meiega ühendust seoses meie küpsiste poliitikaga

Solitairemang.com kontakteerumiseks kasutage järgmisi andmeid.

  • Solitairea LTD
  • 23 Edgware Road
  • W2 1JL,London
  • +44 7700 900736
  • United Kingdom
  • [email protected]

Lugupidamisega, Solitairemang.com

Võta meiega ühendust

TAGASI SISUKORDA

KKK küpsiste kohta

Mis on küpsised?

Solitairemang.com kasutab küpsiseid ja väikeseid tekstifaile, mis salvestavad teavet veebisaidi külastajate kohta. Need küpsised võimaldavad meil pakkuda meie kasutajatele isikupärastatud kogemusi, jättes meelde nende eelistused ja sirvimiskäitumise.

Kuidas Solitairemang.com kasutab küpsiseid?

Solitairemang.com kasutab esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid, et eristada teid teistest külastajatest, mis võimaldab meil pakkuda väga isikupärastatud sirvimiskogemust.

Milliseid küpsiseid kasutab Solitairemang.com?

Solitairemang.com kasutab kahte peamist küpsiste tüüpi - olulisi küpsiseid, mis on meie veebisaidi toimimise ja sujuva sirvimise jaoks hädavajalikud. Lisaks kasutame funktsionaalsuse küpsiseid, et võimaldada meie veebisaidi erinevaid funktsioone ja tuvastada teid, jättes meelde teie eelistused.

Kas ma saan küpsised välja lülitada?

Küpsiste haldamine on Solitairemang.com abil lihtne. Enamik brausereid pakub küpsiste keelamise võimalust menüüs "Valikud" või "Eelistused". Lisaks saate juurdepääsu kasulikele küpsiste haldamisega seotud abilehtedele, mis annavad põhjalikku teavet küpsiste haldamise kohta. Soovitame teil lugeda neid lehekülgi, et küpsistest paremini aru saada.