MAI 2024

Mängi Klondike pasjanssi ja naudi tundide viisi rahulikku meelelahutust

Klondike Solitaire on kõige populaarsem versioon kannatlikkuse mängud.

Klondike Solitaire'i mängimine online tasuta

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 18 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

Tervitame kõiki pasiiriumi entusiaste meie veebisaidil, mis on pühendatud ilusale pasiirimängule: Solitairea.com. Olenemata sellest, kas olete lihtsalt uudishimulik või veteran, aitame teil saada paremaks pasiirimängijaks.

Selles artiklis vaatleme pasiiriumi klassikalist versiooni, mis on kõige populaarsem: Klondike Solitaire.

Klondike Solitaire on nii populaarne, et seda nimetatakse sageli lihtsalt Solitaire'iks. See on nagu klassikaline maleversioon, mida kõik teavad, kuigi aastate jooksul on kasutusele võetud nii palju uusi versioone.

See klassikaline mäng on nii huvitav, sest sellel on lihtsad reeglid ja see pakub siiski väljakutse kõigile, kes seda mängivad. Seda saavad mängida ja nautida nii profimängijad kui ka uued mängijad. See Klondike Solitaire'i juhend jagab, kuidas seda mängu mängida ja kõike muud, mida pead teadma.

Klondike Solitaire mängu paigutus

Klondike Solitaire

Klondike Solitaire'i mängu ülesehitus - Klondike'i ülesehitus

Siin on näha, kuidas peaks mängu paigutus olema selles Solitaire'i versioonis.

 • Solitaire'i mängimiseks paigutate seitse kaardihunnikut tabelisse.
 • Alustades vasakult, on esimeses kuhjas üks kaart, teises kuhjas kaks kaarti, kolmandas kuhjas kolm kaarti jne.
 • Seitsmendas kuhjas on lõpuks seitse kaarti ja tabelis on 28 kaarti.
 • Iga kuhjaülemine kaart jääb ülespoole, ülejäänud kaardid aga allapoole.
 • Lisaks tableau'le on alusplaadil 4 tühja kuhja, kuhu saab kaardid kasvavas järjekorras laduda, alustades ässast ja lõpetades kuningaga.
 • Varude virna pannakse need kaardid, mis on jäänud pärast tableau püstitamist.
 • Teie eesmärk on luua 4 erinevat kaardihunnikut igast värvist kasvavas järjekorras alates ässast kuni kuningani alusele. Saate seda teha, liigutades kaarte tableau'st ja varudest.

Kuidas mängida Solitaire'i - reeglid

Kuidas mängida Klondike Solitaire online mängu

Kuidas mängida Klondike Solitaire online mängu

Selles mängus püüate liigutada kaardid varudest ja lauaplaadilt nii, et moodustaksite kõigi nelja aluspaketi kaartide täieliku järjestuse (ässast kuningani). Selgitame reegleid üksikasjalikult.

 1. Tableau manipuleerimine: Kaardi võib panna tableau-sammulates oleva kaardi peale, kui see on vastandvärviline ja kuulub järgmisesse madalamasse reitingusse. Näiteks saab panna herts 8 risti 9 peale.
 2. Vundamendi ehitamine: Vundamendihunnikusse saab liigutada ainult ülemist kaarti, kui see on suuruselt järgmine kaart ja kuulub samasse värvi. Näiteks võib herts 4 panna herts 3 peale.
 3. Varude kasutamine: Sõltuvalt valitud mänguvariandist keeratakse varudest ümber üks kuni kolm kaarti. Kui see on mõttekas, võite kaardid varudest tabloole või alusele liigutada.
 4. Kuninga reegel: Erireegel lubab ainult kuninga paigutada tühjale tableau-hunnikule.

Strateegiad Klondike Solitaire'is võitmiseks

Kuidas võita Klondike Solitaire - ässast kuningani

Kuidas võita Klondike Solitaire - ässast kuningani

Reeglite mõistmine on vajalik, kuid sa pead kasutama strateegiaid, et kaardimängudes silma paista. Nii et siin on mõned strateegiad, mida peaksite Klondike Solitaire'i mängides kasutama.

 • Alustage tablooga: Teil võib tekkida kiusatus tõmmata uusi kaarte varudest, kuid kõigepealt peaksite püüdma teha käike tableau's.
 • Kasutage varusid korralikult: Kui teil on valida, kas liigutada kaart tableau'st või varudest, peaksite liigutama kaardi tableau'st. Kui sul on rohkem kaarte laos, on sellest abi mängu hilisemates etappides.
 • Keskenduge sellele, et kasutada ainult 2 värvi, et ehitada tabelisse jada: Kui kasutate tableau's järjestuse ehitamiseks ainult 2 värvi, näiteks herned ja pigid, on teil palju lihtsam ehitada teisi järjestusi ja lõpetada järjestusi aluspakil.
 • Ärge kiirustage: Mängijad võivad kiirustada kaartide liigutamisega aluspanustele või teha käike mõtlemata. Kui teete piisavalt palju vigu, sest kiirustate, muutub võitmine võimatuks. Seega mõtle enne liigutamist ja kaalu kõiki alternatiive, enne kui teed käigu.

Klondike Solitaire Variatsioonid

Klondike Solitaire'is on erinevaid variante, mida pead proovima pärast selle omandamist. Järgnevalt on esitatud mõned põnevad Klondike Solitaire'i variatsioonid.

 1. Easthaven: Enamik selle variatsiooni reeglitest on sarnased Klondike Solitaire'ile. Siiski on tabelis 3 kaarti 7 kuhjas ja 31 kaarti jääb varuks. Jäätmepakki ei ole, seega lisatakse igale kuhjale üks kaart, kui klõpsate laos.
 2. Klondike kolmekesi: Selles versioonis on samad reeglid kui Klondike Solitaire'is. Ainus erinevus on see, et varudest tõmmatakse ühe kaardi asemel kolm kaarti. Seega on seda varianti keerulisem mängida.
 3. Double Klondike või Klondike Two Decks: Selles variandis on kaks kaardipakki ja üheksa kuhja lauaplaani. See on väga sarnane klassikalise versiooniga, kuid kaks kaardipakki teevad selle mängimise veidi raskemaks.

Klondike mäng Harjutus teeb meistriks

Klondike Solitaire'i kutsutakse ka kannatlikkuseks ja see on sobiv nimi, sest see mäng nõuab palju kannatust ja harjutamist. Küsimus ei ole mitte ainult kaartide õiges numbrilises järjekorras paigutamises, vaid ka lõbutsemises ja oma kognitiivsete võimete parandamises.

Seda mängu mängides ei pea sa kiirustama ega muretsema, sest sa saad piiramatuid läbipääse läbi paki. Sa võid võtta aega ja õppida edasi, kui sa seda teed.

Te hakkate oma vigu märkama pärast seda, kui olete mitu korda kaotanud. Lõpuks tunned end piisavalt kindlalt, et hakata võitma.

Kui muutud järjepidevaks ja hakkad võitma, võid mängida rohkem mänge. See on sinu esimene samm kõikide pasiiride omandamise suunas, nii et ära kõhkle ja mängi Klondike Solitaire'i.

Varjatud kaartide paljastamine ja kuidas Klondike Solitaire

Varjatud kaartide paljastamine ja kuidas Klondike Solitaire'is edasi liikuda

Segame need kaardid ja mängime!

Soliteria.com on alati olemas, et aidata Solitaire'i mängijaid parimate juhendite, ülevaadete, strateegiate, nõuannete ja muuga.

Jälgi meie saiti ja sinust saab kiiresti Klondike Solitaire'i ekspert. Kui sa tahad omandada mis tahes muud pasiiriumi versiooni, siis me kinnitame sulle, et me aitame sul oma eesmärki saavutada.

Klondike Solitaire'i põhipunktid

Võtmepunktid ja Klondike Solitaire Kings and Aces

Võtmepunktid ja Klondike Solitaire Kings and Aces

Klondike Solitaire on üks neist kuulsatest klassikalistest romaanidest, mida mäletatakse veel mitmele põlvkonnale. Selle mängimine on lihtne, kuid selle omandamiseks on vaja aega.

See on ehk üks selle mängu lihtsamaid versioone ja just seetõttu on see nii populaarne. Kui oled mängu selgeks saanud, leiad end alati tagasi tulemas, et mängida rohkem.

TAGASI SISUKORDA

Klondike Solitaire KKK jagu

Siin on mõned tavalised küsimused ja vastused seoses Klondike Solitaire'iga:

Mis on Klondike Solitaire'i eesmärk?

Sa pead kõik kaardid tabloolt ja varudelt alusele viima ja neid õiges järjekorras paigutama.

Kas te oskate seletada Klondike Solitaire'i tabeli paigutust?

Selles mängus on seitse kaardihunnikut. Alustades vasakult, on igas kuhjas kaardid, mis on võrdsed selle numbriga. Seega on esimeses kuhjas ainult üks kaart ja seitsmendas kuhjas on seitse kaarti. Te näete igas kuhjas ainult ülemist kaarti, kuna ülejäänud kaardid hoitakse pildiga allapoole.

Millal saab Klondike Solitaire'is kaardi alusele viia?

Kaarti saab alusesse liigutada ainult siis, kui see on järgmine kõrgeim kaart ja vastab alusesse pandud kaardi värvile. Näiteks võite panna hertsedünka vundamendil olevale hertsabukile.

Kuidas ma saan Klondike Solitaire'is kasutada kuningaid?

Kuningad on erilised, sest ainult neid saab paigutada tühja tabeli veergu. Seega peate kuningatel silma peal hoidma ja neid targalt kasutama.

Millised on Klondike Solitaire'i erinevad variatsioonid?

Selle mängu populaarsed variatsioonid on Easthaven, Klondike by Threes ja Klondike Two Decks. Easthavenis ei ole jäätmehunnikut ja kolm kaarti paigutatakse 7 kuhja lauale. Klondike by Threes'is tõmmatakse korraga kolm kaarti. Klondike Two Decks'i mängitakse 2 kaardipakiga.

Kuidas ma saan oma Klondike Solitaire'i strateegiat omandada ja täiustada?

Te võite järgida teiste strateegiat või arendada oma strateegia ainult siis, kui te harjutate ja keskendute. Püüdke alati esmalt teha käike tabloo, kasutage kuningaid hästi, ärge kiirustage aluste loomisega ja kasutage varusid maksimaalselt ära.