MAI 2024

Mängi Klondike pasjanssi 1 käik ja naudi lõõgastavat pausi

Klondike Solitaire Turn 1 on ainulaadne meelelahutuslik mäng.

Kuidas mängida Klondike Solitaire'i Turn 1

Kirjutas: Elizabeth Miller | Viimati uuendatud: 18 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Robert Moore

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
Elizabethi Pasjansi valdamine, mis on kogunenud kolme aastakümne pikkuse mängu ja põhjaliku õppimise tulemusena, on ta kätkevas ja kõrgelt hinnatud eksperdina, keda usaldavad nii fännid kui ka algajad. Teave Elizabeth Miller

Klondike Solitaire'i mängul on mitu varianti, nii et sul ei hakka kunagi igav või lõppevad võimalused. Üks tuntumaid variante on Klondike Solitaire Turn 1 või Klondike Solitaire Draw 1. See on variatsioon, mille puhul tõmmatakse üks kaart varudest, kui klõpsate sellel.

Selles leiad end tõmbamast ühe kaardi korraga ja püüad näha, kuidas see sobib selle mängu ilusasse mõistatusse. Uurime selles artiklis Klondike Solitaire 'i 1. pöörde variandis.

Klondike Solitaire Turn 1 reeglid

Kuidas mängida ja eesmärk mängida Klondike Solitaire

Kuidas mängida ja eesmärk mängida Klondike Solitaire'i Turn 1

Mõistame põhireegleid, mida peaksite teadma, enne kui läheme edasi edasijõudnute juurde.

  1. Selles mängus on üks paki, mis paigutatakse seitsme kuhjaga lauda. Seal on ka varu, prügihunnik ja vundament.
  2. Kaardi, mille tõmbate varudest, võib panna tableau veeru ülemisele kaardile, kui see on kõige madalam kaart ja kuulub vastasvärvi.
  3. Kaardid saab panna alusele, kui need järgivad kasvavat järjekorda, alustades ässast ja lõpetades kuningaga, ning kuuluvad samasse värvi.
  4. Teie eesmärk on viia kõik kaardid neljale alusele ja te võidate.

Klondike Solitaire Turn One mängude seadistamine

Klondike Solitaire Turn 1 seadistamine

Klondike Solitaire Turn 1 seadistamine

Seda mängu saate korraldada järgmiselt.

  1. Vasakult alustate 7 kuhjaga lauaplaani seadistamist; iga kuhja kaardide arv on võrdne selle numbriga. Nii et esimesel kuhjal on üks kaart, teisel 2 jne.
  2. Iga kuhjaülemine kaart hoitakse ülespoole, ülejäänud kaardid aga allapoole.
  3. Ülejäänud 24 kaarti hoitakse laos.

Solitaire'is navigeerimine Turn One ja sama värvi kaardid

See onlihtne mäng, kus tõmbate kaardid varudest ühekaupa. Nii et näete kaarti ja püüate kindlaks teha, kas seda saab liigutada lauale või alusele. Kui seda ei saa liigutada, siis liigute järgmise kaardi juurde.

Varuhunnikust ümberpööratud ässakaarti saab otse vundamendile liigutada. Peate vaid meeles pidama oma eesmärki liigutada kõik kaardid alustele, ja piisava harjutamisega jõuate lõpuks selleni.

Ainult ülemine kaart - Solitaire'i mängude meisterdamine

Klondike Solitaire Turn 1 Progression - Kuidas mängu omandada

Klondike Solitaire Turn 1 Progression - Kuidas mängu omandada

Pasiiriumi mängides tuleb meeles pidada kõige lihtsamat strateegiat, mis töötab nagu võluvägi. See strateegia seisneb selles, et keskendute ülemistele kaartidele ja liigutate neid enne, kui teete midagi muud.

Kui sa kiirustad varude kasutamisega või kaartide liigutamisega alusele, võid kaotada võimaluse mängu võitmiseks. Seega keskenduge tabelis olevatele kaartidele ja püüdke neid korralikult kasutada.

Ainult kuningat saab paigutada tühja kuhja, seega peaksite kuninga tühja kuhja viima, kui teil on selleks võimalus. Nii saate alustada vahelduvate värvidega jada ehitamist tableau virna.

Teine kasulik strateegia on vaadata ülemisi kaarte ja püüda välja mõelda, milliseid kaarte vajate edasiliikumiseks. Kui te mäletate, milliseid kaarte vajate, ei jäta te neid varudest tõmmates vahele.

Mängi Solitaire'i ja navigeeri väljakutseid

Klondike Solitaire Turn 1 Kings and Aces (kuningad ja ässad)

Klondike Solitaire Turn 1 Kings and Aces (kuningad ja ässad)

Solitaire ei ole lihtne mäng, eriti kui oled uus. See võib tunduda lihtne, et paigutada kaardid ässast kuningani neljale aluspakile, kuid edu saavutamiseks peate kasutama õiget strateegiat ja mõtteviisi.

Me saame teile õpetada ainult strateegiat ja te peate ise välja töötama õige mõtteviisi. Õige mõtteviis Solitaire'i puhul tähendab seda, et suhtute igasse mängu kui õppimiskogemusse, muretsemata kaotuse või võidu pärast. Pea meeles, et sa võid meisterdada iga mängu, kui sa jätkad mängimist.

Klondike One Turn Solitaire'i põhipunktid

Järgnevalt on toodud mõned põhipunktid, mida peaksite selle mängu kohta meeles pidama.

  • Klondike One Turn Solitaire'is on põhiliselt tegemist kaardide haldamisega tabeli veergudel. Kui suudate tabeli veergudel olevaid kaarte hallata ja varude uute kaartidega hästi toime tulla, hakkate kiiresti võitma.
  • Parimate tulemuste saavutamiseks tuleb teil hoida silma peal iga tableau viimasel kaardil ja kasutada eespool mainitud strateegiaid.
  • See mäng on strateegia, aga ka õnne küsimus. Mõnikord võite kergesti leida vajalikud kaardid, sest õnn on teie poolel.

Nelja aluse vallutamine Klondike'is

Kuidas vallutada ja võita Klondike Solitaire Turn 1 mängu

Kuidas vallutada ja võita Klondike Solitaire Turn 1 mängu

Põhjus, miks seda mängu nimetatakse kannatlikkuseks, võib olla selles, et mängimise ajal tuleb olla kannatlik. Mõnikord jääte hätta ja tunnete, et edasi ei saa kuidagi liikuda. Siis ongi vaja säilitada kannatust ja aeglaselt kaardid laos läbi käia, et näha, mis sul võib-olla kahe silma vahele jäi.

Mitte miski ei ole parem kui tunne, kui paned viimase kuninga põhihunnikusse ja võidad mängu. See võib võtta tunde, kuid see on seda väärt.

No More Moves - Tableau veerud

Te võite sattuda positsiooni, kus ei ole enam käike, ja siis võite minna mängu uuesti alustama. Kui te ei soovi mängu uuesti alustada, võite teha mõned käigud tagasi ja proovida midagi muud. Saate tühistada nii palju käike, kui soovite, et näha, kus viga oli.

Jäta need nõuanded ja strateegiad meelde, kui alustad oma teekonda Klondike Solitaire'i meistriks saamise suunas. Aga eelkõige naudi protsessi.

Land of Turn One Klondike Solitaire'i maa

Me siin Solitairea.com kutsub teid liituma meiega ja nautima Turn One Klondike Solitaire'i täiel määral. Meie juhendid, ülevaated ja artiklid aitavad teil seda ja kõiki teisi teid huvitavaid Solitaire'i variante omandada. Hankige oma igapäevased väljakutsed juba täna ja mängige koos meiega kõiki oma lemmik-pasionäärimänge.

Ei ole tähtis, kas sa oled pasiiriumiga alles alustanud või oled juba mitu aastat mänginud; me aitame sul saada parimaks pasiiriumimängijaks, kes sa olla võid. Nii et segame pakki ja mängime pasianssiiri!

TAGASI SISUKORDA

Klondike Turn 1 Solitaire KKKd

Siin on mõned kõige sagedamini esitatud küsimused Klondike Turn 1 Solitaire'i mängude kohta:

Mis on peamine erinevus Klondike Solitaire Turn 1 ja teiste pasiansside liikide vahel?

Peamine erinevus seisneb selles, et selles pasiiriumi versioonis saab korraga tõmmata ainult ühe kaardi varudest. On ka teisi versioone, kus saab tõmmata mitu kaarti või kus on mitu pakki.

Milleks kasutatakse Klondike Solitaire'i 1. pöörde tabelit?

Tabelis mängite suurema osa mängust ja püüate avada võimalikult palju kaarte. Kui olete valmis, hakkate liigutama kaarte tableau'st ja varudest alusele ja võidate mängu.

Miks ma peaksin Klondike Solitaire'i 1. voorus keskenduma mängimisele kaardidega, mis on tablool üle varude?

Tableau annab teile võimaluse liigutada kaarte ja avada kaardid, mis asuvad ülemise kaardi all. Peale selle võite olla valmis, kui õige kaart varudest välja tõmmatakse, kui te tabloo hästi haldate.

Mida teha, kui ma ei näe Klondike Solitaire 1 mängus ühtegi võimalikku käiku?

Võite kasutada tühistamisnuppu või alustada uut mängu. Parem on õppida oma vigadest ja vältida nende kordamist, et tagada, et te ei jääks kinni.

Miks on soovitatav Klondike Solitaire'i 1. voorus kuningas tühjale lauale viia?

Ainult kuningat saab asetada tühjale tabelisambale, seega tuleb kuningas sinna liigutada, et avada kõik selle all olevad avatud kaardid.

Mis teeb Klondike Solitaire Turn 1 rohkemaks kui lihtsalt mängu?

See on rohkem kui mäng, sest selle mängimine parandab teie vaimseid võimeid ja suurendab teie kannatlikkust. Võite mõelda sellest kui ajuharjutusest, mis aitab teil ületada ka paljusid takistusi teie isiklikus elus. Nautige mängu ja püüdke õppida nii palju kui võimalik.