MAI 2024

Ämblik-pasjanssi algajate juhend ja kuidas võita (2024)

Õpi mängima Spider Solitaire'i algajana

Algaja Spider Solitaire 2024 Juhend

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 29 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

Kas olete hakanud oma Solitaire'i mäng udes liiga tihti võitma? Kas sul hakkab igav, et mängid ikka ja jälle samu pasiirimänge? Siis on aeg proovida põnevat mängu nimega Spider Solitaire.

Kohe alguses märkad, et selles mängus on 2 kaardipakki ja mitme värviga variandid, mis muudavad asja keerulisemaks ja lõbusamaks.

See ei ole mäng, mida sa tahaksid kogu aeg mängida, sest seda võib olla väga raske võita. Siiski on olemas strateegiad, mis parandavad teie võimalusi drastiliselt.

Probleem on selles, et sa pead olema teadlik kõigist reeglitest, enne kui sa võid mõelda selle erakordse kaardimängu mängimisele. Seepärast selgitame selles Spider Solitaire'i juhendis kõike, mida pead teadma.

Spider Solitaire'i seadistamine algajatele

Siin on, kuidas saate selle mängu hõlpsasti sisse se ada:

 • Võtke 2 tavalist kaardipakki ja segage need korralikult.
 • Seejärel võtate kaardid ja ehitate mänguväljale või lauale 10 tulpa .
 • Teehitate tableau veerud nii, et 4 kõige vasakpoolsemas tableau veerus on 6 kaarti ja ülejäänud veerudes on ainult 5 kaarti.
 • Nagu ka teiste Solitaire'i variantide puhul, on iga tableau veeru alumine kaart avatud kaart.
 • Kui olete lõpetanud tabeli ehitamise, jääb alles ainult 50 kaarti, mis paigutatakse 5 võrdsesse virna, mis moodustavad osa varudest.
 • Te võite liigutada ükskõik millist avatud kaarti, et ehitada järjestusi kahanevas järjekorras ja jagada uusi mängukaarte varudest, kui teil on võimalused otsas.

Spider Solitaire'i mängu pöörded

Spider Solitaire'i mängides näete tavaliselt ekraani allosas, mitu pööret või käiku te olete teinud. Kui soovite, et teid peetaks professionaaliks, peaks teie käikude arv olema võimalikult väike.

Punktiarvestussüsteemi mõistmine võtab aega, sest see võib eri saitidel pisut erineda. Te ei pea muretsema, et kaotate mängu liiga paljude käikude tegemisega, kuid soovitame kõrgeima punktisumma saamiseks käike minimeerida.

Hea uudis on see, et teie skoor suureneb, kui konstrueerite järjestusi ja keerate ümber kaardi, mis on näoga allapoole. Niikaua kui kasutate uusi kaarte hästi, ei pea te muretsema käikude arvu pärast.

Mängi Spider Solitaire'i - reeglid

Kõikidel Spider Solitaire'i variantidel on samad põhireeglid. Erinevus tuleneb sellest, et mõnes variandis on mitu värvi ja see muudab kaartide liikumist.

Järgnevalt selgitatakse üksikasjalikult Spider Solitaire'i erinevate variantide reegleid:

Mängureeglid 4-värvilise Spider Solitaire'i mängimiseks

Spider Solitaire'i Four Suit'i versioon on hullumeelne ja üks kõige jõhkramaid pasiirimänge, mis on kunagi tehtud. Hea uudis on see, et võite kombineerida värve, et moodustada järjestusi, kui te loote kahaneva järjestuse.

Näiteks võib herts 6 panna piks 7-le ja rist 5 samale herts 6-le. Seega võib jada lõppeda 5, 6 ja 7 eri värvi kaardiga.

Selle mängu piirang on see, et järjestuse raames saab koos liigutada ainult sama värvi kaarte. Lõppkokkuvõttes peate mängu võitmiseks looma sama värvi järjestusi kuningast ässani aluspakil.

Erinevalt tasuta Klondike Solitaire'i mängudest saate Spider Solitaire'is nelja värviga hõlpsasti paigutada mis tahes kaardi või kaardijada tühja tulpa.

Spider Solitaire'i mängimine - 2 värvi versiooni reeglid

Kui mängid seda versiooni kahe värviga võrgus, näed mängualal tavaliselt ainult 2 kaardivärvi. Seega on lihtne kaardid virnastada ja neid liigutada, kuna on olemas ainult kaks värvi. Nii nagu teisteski variantides, saab koos liigutada ainult sama värvi kaarte.

Kui soovid seda kodus mängida, võid käsitleda eri värvi kaarte kui eri värvi kaardid. Nii on süda- ja ruudukaardid üks värv ning pigi- ja ristikaardid teine värv.

Ülejäänud reeglid on samad, mis nelja värvi variandis, ja kõik jadad, mida täidate kaartidega alates kuningast kuni ässani, saab üle kanda alusele.

1 Suit Spider Solitaire versioon - samad põhireeglid

Seda varianti peaksite mängima, kui soovite võita Spider Solitaire'i. See on lihtsam, sest selles on ainult üks värv, nii et saate kaardid virnastada, ilma et peaksite muretsema erinevate värvide pärast. Siiski peate järgima kahanevat järjestust, sest selles mängus kehtivad samad reeglid kui eespool nimetatud kahes variandis.

Kui mängite seda mängu internetis, märkate, et kõik avatud kaardid ja varude kaardid kuuluvad samasse värvi. Kui soovite seda kodus mängida, võite eeldada, et kõik kaardid kuuluvad samasse värvi ja panete need õiges järjekorras.

Algaja strateegiad Spider Solitaire'is domineerimiseks

Siin on mõned põhilised näpunäited , kuidas parandada oma pasiiriumi strateegiat uue mängijana:

 • Vaata iga avatud kaarti ja vaata, kas seda saab liigutada või mitte, enne kui tõmbad kaardid varudest.
 • Kõige parem on luua järjestusi ainult ühe värviga. Siiski peaksite teadma, et see ei ole alati võimalik ja värvide kombineerimine on võitmiseks hädavajalik.
 • Mitme värviga Solitaire'i puhul püüdke mängu edenedes luua kõigi värvidega jadasid.
 • Kui teei näe ühtegi käiku pärast varukaartidetõmbamist, võite teha tagasivõtmise ja vaadata, kas teil jäi midagi vahele.
 • Kui olete järjestuse lõpetamisele lähedal, pange kogu oma energia selle lõpetamisele, et mäng oleks lihtsam.

Põhipunktid Spider Solitaire'i algajatele

Sa võid mängida ükskõik millist Spider Solitaire'i varianti, kuid sinu ülesanne on alati panna kaardid järjestikku ja täita nendega kõik aluspakid. Nii et kõigepealt tuleb kuningas, seejärel kuninganna, seejärel bakk ja järjestus lõpeb ässaga.

Mängu variatsioonid on olemas ainult erinevate värvide tõttu ja põhitõed on alati samad. Kõik, mida sa pead tegema, on otsida järgmise kõrgeima väärtusega kaardid ja laduda kaardid nende peale. Kui need kuuluvad samasse värvi, on see fantastiline. Kui nad ei kuulu samasse värvi, võite neid ajutiselt virnastada, et edasi liikuda.

Algaja mängijana on undo nupp sinu sõber ja sa ei tohiks kunagi kaks korda mõelda, enne kui seda kasutad. Pea meeles, et püüad ainult õppida, kuidas mängu mängitakse, mitte mõelda kõrge punktisumma peale.

Püüdke välja töötada strateegia, mis sobib teie mängustiiliga, ja ärge muretsege liiga palju kaotamise pärast. Lõppkokkuvõttes on asi selles, et oleks lõbus.

TAGASI SISUKORDA

Algaja Spider Solitaire - KKKd

Siin on kõige enam esitatud küsimused Spider Solitaire'i kaardimängu kohta:

Mis on kõigi Spider Solitaire'i variantide ühine eesmärk?

Võitmiseks tuleb kaardid järjestada kahanevas järjekorras ja veenduda, et need on sama värvi. Iga jada algab kuningaga ja lõpeb alati ässaga. Kui teil õnnestub ehitada selline sama värvi jada, viiakse see automaatselt põhihunnikusse. Kui olete ehitanud 8 järjestust, siis olete mängu võitnud.

Millised on erinevused 1-suvise, 2-suvise ja 4-suvise Spider Solitaire'i vahel?

Spider Solitaire'i nende variantide peamine erinevus on värvide arv. Spider Solitaire'is ühe värviga on üks värv, mis võib olla mis tahes värv, näiteks ruudud või pigid. Spider Solitaire'i 2-värviline mäng jagab mustad ja punased kaardid erinevateks värvideks. Lõpuks, 4 Suits Spider Solitaire 'is on kõik 4 värvi, mis teeb sellest ühe kõige põnevama ja keerulisema pasiirimängu.

Miks on strateegiline planeerimine Spider Solitaire'is oluline?

Spider Solitaire on andestamatu ja uutele mängijatele suurem väljakutse kui kellelegi teisele. Nii et teil peab olema plaan, kuidas mängu lahendada ja kaardid õigesti paigutada. Kui sul ei ole aimugi, mida sa teed, paned kahtlemata kaardid kokku, kuid ei saa kunagi võitu. Seetõttu on õige strateegia hädavajalik.

Millist nõu annaksid sa kellelegi, kes võitleb Spider Solitaire'is?

Me tahame teile kinnitada, et te ei ole üksi ja et kaotamine on osa mängust. Siiski saate parandada oma võidumäära, kui järgite selliseid nõuandeid nagu aeglane mängimine ja iga käigu strateegiline läbimõtlemine, keskendumine ühe värviga järjestustele, varudest tõmbamise vältimine enne, kui teil pole enam võimalusi, ning vajaduse korral tagasivõtmise nupu kasutamine.

Kuidas mõjutab pöörete arv minu tulemust Spider Solitaire'is?

Iga teie tehtud liigutus vähendab veidi teie punktisummat. Kuni teete õigeid käike, suurendate oma skoori, luues järjestusi ja paljastades kaarte. Seega saab suurema arvu pöörete mõju neutraliseerida õigete käikude tegemisega.

Milline on Spider Solitaire'i seadistuse mõju mängimisele?

Kui seadistus on vale, võib teil olla võimatu võita. Hea uudis on see, et mängu seadistamine on lihtne, kui järgite eespool jagatud juhiseid. Online-pasionäärimängude puhul teeb seadistamise veebileht, nii et saate kohe mängima hakata.