MAI 2024

Ämblik-pasjanssi strateegia - suurenda võiduvõimalusi!

Õige Spider Solitaire strateegia paneb sind enamasti võitma.

Strateegiad teie Spider Solitaire mängu jaoks

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 23 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

Spider Solitaire kõlab ohtlikult ja keeruliselt, ja nii see ka on. Need, kellele meeldib mängida mänge kõrgemal tasemel, naudivad selle mängu keerulisi mõistatusi. Spider Solitaire'i mängu võitmine on rahuldust pakkuvam kui enamiku Solitaire'i variantide puhul, sest see on haruldane ja raskelt teenitud saavutus.

Meie siin aadressil Solitairea.com selgitame järgnevas juhendis strateegiaid, mida saate rakendada selle huvitava kaardimängu Spider Solitaire vallutamiseks. Sellest juhendist saavad kasu nii algajad kui ka edasijõudnud Spider Solitaire'i mängijad. Kui olete lugemisega valmis, suudate hõlpsasti järjestusi luua ja varjatud kaarte paljastada nagu proff.

Tühjad veerud ja varjatud kaardid strateegia

Me oleme alati soovitanud luua tühja veeru ja kasutada seda edasiminekut takistavate kaartide manööverdamiseks. Siiski peate kõigepealt vaatama oma võimalusi ja tegema ainult kõige kasulikumaid käike. Kui loote tühja veeru, tehes vähem kui optimaalseid käike, võib see teile maksma minna.

Oluline asi, mida peate meeles pidama, on mitte kiirustada ja kasutada alati neid strateegiaid, mis sobivad hästi praegusele kaardikomplektile. Seega soovitame keskenduda korra lisamisele, mis tähendab, et järjestuste loomisel on vähem värvivahetusi.

Niipea, kui lisate mängule korra, muutub varjatud kaartide paljastamine ja edu saavutamine palju lihtsamaks.

Ühesõnaga, ärge kiirustage tühjade kohtade loomisega ja oodake selleks õiget võimalust.

Spider Solitaire'i mängimise võidustrateegiad

Kõikides Spider Solitaire'i mängudes kulgeb tee võiduni tavaliselt korra ja korratuse vahel. Mõnikord tuleb keskenduda samasse värvi kuuluvate kaartide virnastamisele. Teistes stsenaariumides ei pea sa tegelikult muretsema kaartide värvide pärast ja paned neid oma eesmärgi saavutamiseks üksteise peale.

Näiteks läheb teil hästi, kui loote samasse värvi kaartide virnad, kuid näete, et ainus võimalus edasi liikuda on värvide kombineerimine või kaartide jagamine varudest. Sellisel juhul ei tohiks te kõhklema jääda ja kombineerida värve, et avada rohkem varjatud kaarte ja saada üldiselt rohkem võimalusi.

Ideaalis peaks teil olema üks või kaks virna, mis sisaldavad eri värvi kaarte, et ülejäänud virnad oleksid kergesti liigutatavad. Samuti on palju lihtsam luua tühja kuhja, kui te ei kõhkle kombineerida värve.

Enne kaartide liigutamist tühjadele kohtadele või mastide kombineerimist järjestuses, peate mõtlema ülejäänud võimalike käikude peale. Hakka kaaluma kõiki sinu käsutuses olevaid käike ja nende tagajärgi ning muutu kiiresti Spider Solitaire'i tõeliseks meistriks.

Segatud või ühe ülikonna strateegiad

Mäng muutub keerulisemaks, kui lülitad üheülikondlikust Spider Solitaire'ist üle mitme värviga Spider Solitaire'ile. Mitme värviga mängus on palju tavalisem, et üks kaart blokeerib teise ja et on probleeme avatud kaartide paljastamisega.

Sa pead oma strateegiat kohandama vastavalt värvide arvule. Erinevate värvide kombineerimine või mitte-kombineerimine on oluline otsus, mille peate tegema. Võimalusi avavad segatud järjestused peaksid alati olema teretulnud. Samuti lükake edasi käike, mis takistavad jada lõpuleviimist, ja oodake õiget kaarti.

Vaba veerg võib olla suurepärane ressurss, mida saate hõlpsasti luua, kui jätkate loomulikuna tunduvate jadade loomist. Lihtsalt ärge unustage mängu eesmärki ja harjutage, et pärast uute kaartide tõmbamist saate kaardid ümber paigutada, et neil oleks rohkem järjekorda.

Kaardijärjestuste ümberpaigutamine

Te ei saa liigutada tervet jada, kui sellel on rohkem kui üks värv, seega peate võib-olla kasutama tühje kuhjasid, et liigutada osa sellest. Lisaks soovitame kõigepealt ehitada kõrgema kaardiga jadasid, sest madalama kaardiga jadad võivad kiiresti lõppeda ja siis võite sattuda ummikusse.

Ideaaljuhul võite liigutada kõrgeid kaarte sisaldava jada koos kuningaga tühja tulpa ja alustada selle ehitamist sealt. Nii ei blokeeri sa ühtegi kaarti ja saad luua täieliku jada, mille saad üle kanda alusele.

Üksenim tähelepanuta jäetud strateegia on lihtsalt kasutada tagasivõtmise nuppu, et parandada mõni aeg tagasi tehtud käike. Teie skoor väheneb, kui kasutate undo nuppu, kuid seda tuleks kasutada, kui alternatiiviks on mängu kaotamine või mitmete probleemide tekitamine.

Üldiselt on Spider Solitaire rohkem kui mäng, mille eesmärk on kaardijärjekorra loomine või viimase varjatud kaardi paljastamine. See on mäng, kus peate oma strateegia hoolikalt läbi mõtlema ja seda jooksvalt kohandama. Kui sa saad aru, milline on mänguseisund ja kuidas erinevad liigutused seda mõjutavad, võid sa sagedamini võita.

9 võitnud Spider Solitaire strateegiaid

Püüdes laduda kõik 8 alust sama värvi järjestikuse järjestusega kuningast ässani, peate tegema palju raskeid valikuid. Võitmiseks on vaja head strateegiat, seega lubage meil aidata teid mõne edasijõudnud näpunäidetega, mis annavad teile eelise:

  1. Kõige vähem varjatud kaarte: Kui soovite ühte selget veergu, peaksite võtma sihikule tabeli veerud, kus on kõige vähem varjatud kaarte. Nii saate hõlpsasti luua ajutisi hoiukohti kõigile soovimatutele kaartidele.
  2. Järjekord üle pööramise: Nagu me juba mainisime, on järjekorras küsimus selles, et on vähem värvivahetusi, et kaardid hõlpsasti kokku viia. Te ei saa tõesti mõelda võidule, kui teie mängus on liiga palju korrastatust. Just nende kahe (korra ja korrastatuse) vaheline tasakaal on see, mis on vajalik võitmiseks sellises keerulises mängus nagu Spider Solitaire'i nelja värvi versioon.
  3. Korrastatus üle korra: Teil võib olla üks või kaks veergu, millel on mitu värvivahetust, et säilitada ülejäänud kaartide järjekord. Probleem on selles, et on tõesti raske valida, milline veerg peaks jääma korrastamata, nii et seda tuleb õppida kogemustega.
  4. Liigutustel on tagajärjed: Iga käigu tagajärgedega tuleb arvestada ja pärast käigu tegemist tuleb mõelda järgmiste võimalike käikude seeria peale. Liigutuse tegemine lihtsalt sellepärast, et see tundub hea, ei ole õige viis seda kaardimängu mängida.
  5. Rangi murdmine ahelaga: See võib tunduda keerulise strateegiaga, kuid tegemist on lihtsalt käikude tegemisega, et kaardid järjestatakse kahanevas järjekorras, nii et need järgiksid õiget järjekorda. Selle strateegia kasutamine suurendab teie võiduvõimalusi tohutult.
  6. Kaaluge mittekättesaadavaid stsenaariume: Kui saate liigutada kaarti, mis blokeerib teisi kaarte, ja seejärel saada teise soodsa kaardi, võib see aidata teil jõuda täieliku järjestuse loomisele lähedale. Seetõttu peate mõtlema stsenaariumidele, mis ei ole veel saadaval, kui soovite olla paar sammu ees ja võita mängu.
  7. Tühjenda kuhjad varajases mängus: Ainult tühja veeru saab kasutada kaartide hoidmiseks, mis takistavad teie edasiminekut. Seega peaksite keskenduma väiksema tabeli veeru tühjendamisele oma tarbeks.
  8. Seadke prioriteediks kõrgemate kaartide ehitamine: Kui loote kõrgete kaartidega jadasid, saate neid pikalt hoida. Madalate kaartidega jadad võivad aga kiiresti lõppeda ja selliste jadadega on teil raske edasi liikuda.
  9. Kasutage tagasivõtmise nuppu: Tagasivõtmise funktsioon võib olla teie kõige väärtuslikum ressurss, kui te ei karda seda vajaduse korral kasutada. Ärge muretsege skoori pärast; kasutage tühistamisnuppu, et teha kõik vead tagasi.

Pole kahtlust, et Spider Solitaire on kahe teraga mõõk, kus üks võit võib sulle tohutut rõõmu valmistada, kuid kaotuste jada võib sind pikka aega jälgida. Seega peate jääma kannatlikuks ja kasutama siin mainitud strateegiaid, et parandada oma mängu nii palju kui võimalik.

TAGASI SISUKORDA

Spider Solitaire strateegia - KKK

Järgnevalt on esitatud kõige sagedamini esitatud küsimused Spider Solitaire'i strateegia kohta:

Milline peaks olema minu strateegia, kui ma valin Spider Solitaire'i varjatud kaardi paljastamiseks veeru?

Kõige ilmsem valik peaks olema veerg, kus on kõige väiksem arv varjatud kaarte, kui püütakse varjatud kaarti paljastada. See aitab teil selle veeru tühjendada ja seda oma eeliseks kasutada.

Kuidas kasutada järjekorda oma Spider Solitaire'i strateegias?

Saate mängu rohkem korda luua, kui hoolitsete selle eest, et ehitatavates jadades oleks väga vähe või üldse mitte mingeid ülikonnavahetusi. See muudab kaartide liigutamise ja nii paljude veergude haldamise lihtsaks.

Kuidas saan ma Spider Solitaire'i võrgus mängides kasutada häireid?

Sa võid soovida, et kõik tabeli veerud oleksid järjestatud, kuid see ei ole enamikus mängudes võimalik. Seetõttu peate valima ühe või mitu veergu, kus on mitu värvi muutust, et teiste veergude järjekord säiliks. Kui te tasakaalustate korda ja korrastatust hästi, paranevad teie võiduvõimalused oluliselt.

Mis on Spider Solitaire'i mängus auastmete katkestamine ja kuidas see aitab mängu võitmisel?

Selle strateegia puhul püüad anda endast parima, et eemaldada järjekorra katkestused, nii et kaardid järgiksid kahanevat järjekorda ja järjekord mängus suureneks. Ilmselt hõlbustab see pikkade järjestuste loomist ja mängu võitmist.

Kuidas ma peaksin hakkama saama sellega, et Spider Solitaire'is on veerud, millel on vähem kaarte?

Te peaksite proovima liigutada kaarte vähemate kaartidega veergudest, et luua tühjad veerud. Siiski peate andma endast parima, et hoida korda ja vältida liigutusi, mis teevad rohkem kahju kui kasu.

Kuidas saan ma Spider Solitaire'is kasutada tagasivõtmise funktsiooni?

Saate lihtsalt leida tagasivõtmise nupu ja klõpsata sellel, et äsja tehtud liigutust tagasi pöörata. Saate tagasi pöörata nii palju käike kui soovite, mis aitab teil algajana proovida erinevaid käike.