MAI 2024

Mängi kolmnurkset Mahjongi: ainulaadne kolmnurkne keerdkäik mahjong pasjanssile

Kolmnurk Mahjong: Mahjong Solitaire'i unikaalne kolmnurkne twist: Unikaalne kolmnurkne twist Mahjong Solitaire'ile

Sissejuhatus Kolmnurk Mahjong'ile

Kirjutas: Robert Moore | Viimati uuendatud: 17 Juuni 2023 | Faktikontrollija: Elizabeth Miller

USALDUSVÄÄRNE EKSPERT USALDUSVÄÄRNE EKSPERT
30-aastase kogemusega Robert Moore on Pasjansi ja Mahjongi tunnustatud asjatundja, kes on süvenenud nende klassikaliste mängude reeglitesse ja edasijõudnud strateegiatesse. Teave Robert Moore

Me Solitairea's oleme kirglikud, et pakkuda oma lugejatele parimat Mahjong Online'i ja solitaire'i mänge. Meie suure mängude valiku hulgas on ainulaadne versioon, mis eristub teistest - Triangle Mahjong. Selles artiklis juhatame teid selle intrigeeriva mõistatusmängu põhitõdedega ja anname väärtuslikke näpunäiteid, mis aitavad teil saada triumfaalseks Triangle Mahjongi mängijaks.

Triangle Mahjong lisab klassikalisele mahjong-pasionäärimängule värske pöörde. See konkreetne variant kasutab kolmnurkset paigutust, mis suurendab mängu keerukust. Vastavad plaadid on paigutatud põnevasse püramiidikujuliselt, pakkudes stimuleerivat väljakutset nii algajatele kui ka kogenud mahjongimängijatele. Me teame, et meie mängijad peavad nautima mitmekesist mängukogemust, ja just seda Triangle Mahjong ongi mõeldud selleks, et pakkuda.

Põhitõed

Kolmnurga Mahjongi põhireeglid

Mahjong kolmnurk ülevaade plaatide mängu, on näha allpool, on mitmeid ilusaid idamaiseid plaate selles huvitav variant.

Mahjong kolmnurk ülevaade mängu plaatide kohta

Mahjong kolmnurk ülevaade mängu plaatide kohta

Nagu enamiku mahjongimängude puhul, on ka Triangle Mahjongi peamine eesmärk sobitada plaate, kuni kogu paigutus on tühjaks mängitud. Selle versiooni puhul kehtivad siiski erireeglid:

 1. Saate eemaldada sobivaid plaate ainult kolmnurga tipust ja kahest põhinurgast.
 2. Mängu edenedes paljastatakse varjatud plaadid, mis võimaldab rohkem sobitamise võimalusi.
 3. Plaati saab eemaldada ainult siis, kui selle peal ei ole ühtegi plaati ja kui kummalgi pool ei ole blokeerivaid plaate.

Kolmnurkne paigutus: Uus väljakutse

Mahjong kolmnurk - kolmnurkne paigutus

Mahjong kolmnurk - kolmnurkne paigutus

Kolmnurkne paigutus hakkab oluliselt erinema tavalisest mahjong-pasiaiirist. Ainulaadne püramiidikuju lisab esteetilist atraktiivsust ja kujutab endast suuremat väljakutset. Mängijad peavad olema strateegilisemad, sest mängus edasiliikumiseks on üha olulisemate mängukivide kokkusobitamine ja peidetud kivide paljastamine.

Strateegiad triumfi saavutamiseks Mahjong kolmnurgas

 • Otsi peidetud paare: Otsige kolmnurkse paigutuse sees varjatud paarid. Nende avastamine annab teile mängu edenedes rohkem sobitamisvõimalusi.
 • Lähenege esmalt avatud plaatidele: Esmajärjekorras puhastage lahtised plaadid, sest see loob paremad võimalused uute vastete leidmiseks, kuna paljastab varjatud plaadid.
 • Planeeri oma käigud: Selge strateegia väljatöötamine ja mitu sammu ettepoole mõtlemine suurendab teie võimalusi mängu lõpuleviimiseks. Olge tähelepanelik, milliseid plaate te sobitate - hästi teostatud plaan võib teie mängu muuta või rikkuda.

Erinevad kolmnurkade Mahjong versioonid

Kuna saadaval on palju Triangle Mahjongi alternatiive, on mängijatel palju võimalusi kogeda mängu ainulaadset keerukust. Mängu erinevaid versioone saab mängida erinevatel platvormidel, nagu allpool üksikasjalikult kirjeldatud:

 • Online Triangle Mahjong platvormid: Meie veebisait, Solitairea, pakub suurepärast Triangle Mahjongi kogemust koos mitmete teiste huvitavate mahjong- ja solitaire-mängude kõrval.
 • Mobiilirakendused ja tarkvara: Triangle Mahjongi harrastajatele on mõeldud arvukad mobiilirakendused ja arvutiprogrammid. Leidke endale sobivaim variant ja suurendage oma mängukogemust liikvel olles.

Kolmnurga väljakutse vastuvõtmine

Veebilehel Solitairea oleme uhked selle üle, et pakume laia valikut kvaliteetseid mänge. Triangle Mahjong pakub armastatud mahjong-pasionäärimängu ainulaadset kombinatsiooni värske ja stimuleeriva väändega. Kolmnurkne paigutus ja ainulaadsed sobitusreeglid teevad sellest täiusliku valiku mängijatele, kes otsivad väljakutset ja nauditavat mängukogemust. Proovige seda juba täna ja nautige Triangle Mahjongi ilu!

TAGASI SISUKORDA

KKK Triangle Mahjongi kohta

Mille poolest erineb Triangle Mahjong traditsioonilistest mahjong-passiirimängudest?

Triangle Mahjongi peamine tunnusjoon on selle ainulaadne kolmnurkne paigutus, mis on püramiidikujuline. See uuenduslik paigutus ei lisa mitte ainult esteetilist atraktiivsust, vaid toob ka uusi väljakutseid ja Triangle Mahjongile omaseid reegleid, näiteks lubab plaatide eemaldamist ainult kolmnurga tipust ja kahest põhinurgast.

Kuidas ma saan parandada oma Triangle Mahjongi mängu ja suurendada oma võiduvõimalusi?

Selleks, et triangli-mahjongis silma paista, kaaluge nende strateegiate kasutamist:

 • Otsige kolmnurkse paigutuse sees peidetud paare.
 • Seadke esikohale avatud plaatide kustutamine, et tuua esile varjatud plaadid ja luua paremad sobitamisvõimalused.
 • planeerige oma käike ette ja töötage välja selge strateegia, et tagada edukas mängimine.

Kas Triangle Mahjongis on erireeglid, mida ma pean mängides silmas pidama?

Jah, on mõned reeglid, mis on unikaalsed Triangle Mahjongile. Need on järgmised:

 • Vastavad plaadid võib eemaldada ainult kolmnurga tipust ja kahest põhinurgast.
 • Plaate saab eemaldada ainult siis, kui nende peal ei ole ühtegi plaati ja kummalgi pool ei ole blokeerivaid plaate.
 • Mängu edenedes avanevad varjatud plaadid, mis annavad rohkem sobitamisvõimalusi.

Kas ma vajan Triangle Mahjongi mängimiseks spetsiaalset tarkvara või konkreetset platvormi?

Ei, Triangle Mahjongi saab nautida erinevatel platvormidel ilma erinõueteta. Saate mängida online sellistel veebisaitidel nagu Solitairea, mis pakuvad fantastilist Triangle Mahjongi kogemust. Alternatiivina võite leida ka Triangle Mahjongi mobiilirakendusi ja arvutiprogramme, mis vastavad teie eelistustele.

Kas Triangle Mahjong sobib nii algajatele kui ka kogenud mängijatele?

Absoluutselt! Triangle Mahjong on mõeldud kõikide oskuste tasemete mängijatele. Mäng pakub väljakutset, kuid nauditavat kogemust nii algajatele, kes soovivad tutvuda mahjongimängudega, kui ka kogenud mahjongimängijatele, kes otsivad uusi variatsioone ja väljakutseid. Proovige seda ja avastage Triangle Mahjongi võluv maailm!